Nauja BeYu kolekcija One Night in Marrakesh

on . Patalpinta į Lietuviškai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

nauja BeYu kolekcija One Night in Marrakesh

 

 

Jeigu anksčiau minėta nauja BeYu kolekcija yra įkvėpta Paryžiaus, ir siūlo ryškinti tiek lūpas, tiek akis, tai dar viena nauja kompanijos kolekcija One Night in Marrakesh siūlo kiek kitokį makiažą, kuris atitinkamai variavus galėtų tikti netgi dienai. 

 

Arabiškas makiažas yra viskas apie akis. Kadangi tikėjimas neleidžia moterims atidengti viso veido, matome tik žibančias jų akis. Taip užtikrinama paslaptis, kuri skirta tik vienam vyrui arba sau. Kadangi akys yra šio makiažo pagrindas, norint susikurti tokį makiažą reiks prie jų daugiausia ir padirbėti. Numeris vienas šiame moksle yra lygus šeėlių padengimas ir retušavimas. Dienai visai nebūtina rinktis labai tamsią spalvą. Padūmavusių akių makiažą galime sukurti ir iš vidutiniškai šviesių natūralių atspalvių. Lūpoms rinksimės natūralius rudus atspalvius. 

Akims mums prireiks ypatingai tamsios juodos arba tamsiai mėlynos spalvos akių tušo. Tušas privalo ir tankinti, ir ilginti! Dar prireiks veidrodinio efekto akių plunksnelės, taip pat juodos. Svarbiausia, kad būtų ilgai išliekanti. Maskavimui naudosime maskavimo priemonę su hialiurono rūgštimi, nes šaltuoju sezonu turime rūpintis savo odos drėkinimu, kad išvengtume sausų vietų, kurios tokios dažnos šildymo sezonu. Lūpoms tegu būna nude.

Visas šias priemones rasite naujoje kolekcijoje, įkvėptoje Marakešo.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)