PUPA MILANO dovanoms, HOME SPA pirksiu dar ne kartą

on . Patalpinta į Lietuviškai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA MILANO HOME SPA linija

 

PUPA MILANO - DOVANOMS

 

Prie PUPA Milano stendo dažniausiai žygiuoju, kai ieškau dovanų. Kompanija yra nepralenkiama kurdama šiek tiek vaikiškus dekoratyvinės kosmetikos rinkinukus, kurie turbūt ir yra tinkamiausi dovanai, ypač jaunoms panelytėms.

Paauglystėje turėjau velniuką ir angeliuką - blizgesius (iki šiol juos pamenu), o dabar parduotuvių lentynose galime rasti spyną, triušį, ir pan., kurių turinį dažniausiai sudaro šešėliai, blizgesiai arba lūpdažiai. Dažniausiai yra ir veidrodėlis. Kaip tik praėjusią savaitę draugei nupirkau žaismingai atrodantį, katytės galvos formos rinkinuką Kalėdoms.

Na o šiandien norėčiau pristatyti Home SPA liniją, kuri yra sudaryta iš kelių kvapų kūno priežiūros priemonių. Jau kalbėjau apie kūno vandenį su rudadumblių ekstraktu, be kurio jau neįsivaizduoju savo kūno priežiūros, o šiandien noriu pristatyti kitas priemones: to paties kvapo dušo želę ir kūno šveitiklį. Mmm...

 

PUPA HOME SPA

 

HOME SPA RESHAPING KŪNO ŠVEITIKLIS SU RUDADUMBLIŲ EKSTRAKTU

 

PUPA Milano visada pasirūpina patogiomis pakuotėmis. Šveitiklis padengtas plėvele, sandariai užsidaro, turi mentelę. Plastikinis indelis taip pat atrodo šauniai. Ypač patinka kaspinas ant visų linijų pakuočių. Man tai svarbu. Nors tai kūno šveitiklis, aš jo negaliu naudoti pagal tiesioginę paskirtį. Kai pradėjau šveisti, himalajų druska pradėjo graužti kūną. Ta druska yra sumaišyta su keliais itin kvapniais eteriniais aliejais, todėl ji tapo man nuostabia priemone vonios malonumams. Maudantis man svarbu: kvapas, odos drėgmė ir patiriamas malonumas. Himalajų druskos šveitiklis su rudadumblių ekstraktu visa tai garantuoja. Žinoma, kvapas gali ir nepatikti, tačiau niekas neužginčys fakto, kad oda po maudynių su šaukštu tokios aliejinės druskos lieka aksominio švelnumo. Esu tikra, kad mano vonios lentynoje visada bus Home SPA druska.

 

PUPA HOME SPA linija

 

HOME SPA DRAINING DUŠO ŽELĖ SU RUDADUMBLIŲ EKSTRAKTU

 

Net 300 ml mano mėgstamiausio kvapo dušo želės! Ji bespalvė, labai tiršta, todėl tereikia tik lašiuko. Labai gerai putoja, o kvapas ištiesų visos linijos yra nepakartojamas. Degu nekantrumu išbandyti kitus kvapus! HOME SPA yra labai kokybiška kūno priežiūros linija nuo A iki Z. Jei nenorite palepinti savęs, turėtumėt į priemones su kaspinu atkreipti dėmesį bent ieškodami dovanų. Aš kitiems rinkčiausi antistresinę liniją, nes turbūt daugelį mylimų žmonių spaudžia gyvenimas.

Jeigu ką nors išbandėte, parašykite apačioje savo įspūdžius.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)