Lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis. Pirma dalis.

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

lietuviški grožio blogai keičiasi dovanomis

 

Kai O Jei Noriu Dar grožio blogerės Patricijos Facebook paskyroje pamačiau klausimą, ar kas norėtų keistis Advento kalendoriais, pagalvojau, kad aš to labai norėčiau. Anksčiau net negalvojau apie tokius dalykus, nors mačiau, kad merginos keičiasi dovanėlėmis. Širdimi pajaučiau, kad tai galėtų būti puiki proga artimiau pažinti savo kolegę. Sutarta suma buvo 20 eurų, tačiau abi į ją netilpome. Taip pat sutarėme keistis ne tik kosmetika. Bet kuo! Sausį keisimės dovanėlėmis su dar viena blogere, na o dabar pasižiūrėkime kartu, kokios buvo man padovanotos pirmosios dovanėlės. Mano rinktas turbūt jau matėte pirmame ir antrame įrašuose.

 

1 MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN VEIDO KAUKĖ COFFEE MOCHA MUD, 15 G.

 

Kas gali viena kitą geriau pradžiuginti jei ne grožio blogerės? Patricija žino įdomių grožio produktų, nes pati yra daug jų išbandžiusi. Aš dievinu viską, kas saldu, todėl šokoladinė veido kaukė labai pradžiugino. Kaip tik ją dabar esu užsidėjusi. Ji pieniško šokolado spalvos, kvapas labai įdomus, nėra per daug saldus ar įkyrus. Jis man patinka. Kaukė skirta šveisti ir valyti odą mišriai ir riebiai odai. Jos sudėtyje yra maltų kavos pupelių, todėl tepant ir plaunant odą oda švelniai nušveičiama. Vis tik manau, kad kava labiau tinka šveisti kūnui. Ruda spalva spėju nuo kakavos. Vyras juokiasi, kad atrodau, kaip iš balos išlipus. Visą laiką šiek tiek graužė odą, todėl turinčioms jautrią odą geriau nenaudoti. Galvojau, kad nusiplovus veidą jis bus raudonas, bet ne. Veidas buvo tikrai gerai išvalytas.

 

2 FENJAL VITALITY LIFT KŪNO PIENELIS, 30 ML.

 

Tipiškas Fenjal kvapas. Toks saldus, kad patiks ne visoms. Specifiškas. Pienelis labai greitai susigeria į odą. Jis nėra natūralios sudėties. Pasiliksiu kelionėms, nes užteks keluems kartams. Patricija kaip pirštu pataikė, nes norėjauišbandyt idaugiau kompanijos produktų. Džiaugiuosi!

 

lietuviškas grožio blogas Advento kalendorius

 

3 OLIVIA DUŠO ŽELĖ SU KINKANŲ VAISIŲ IR ORGANINIŲ ALYVUOGIŲ ALIEJAUS EKSTRAKTAIS, 50 ML.

 

Kai pamačiau šią graikišką dušo želę be parabenų, dažiklių, silikonų, širdis apsąlo. Spalį buvome Korfu saloje, tad dovana priminė atostogas ten. Kinkanai - nacionalinis Korfu vaisius, kuris naudojamas ne tik maiste, bet ir kosmetikoje. Kaip atrodo kinkanai? Tai maži apelsinukai. Labai juos mėgstu mirkytus cukruje. Galima nusipirkti pas mus turguje. Iš kur Patricija žinojo, kad ši želė mane taip pradžiugins? Kvapas man labai patiko, na o natūrali sudėtis yra tik reklama, tačiau man tai ir nėra labai svarbu. Ačiū, Patricija!

 

4 BELL AKIŲ ŠEŠĖLIAI

 

Patricija parašė žinanti, kad man patinka ryškios spalvos. O taip, Patricija, labai, su neutraliomis atrodau kaip be veido, nesvarbu, tai būtų rūbai ar kosmetika. Keturių spalvų šešėliai - du pilki atspalviai, šviesiai violetinė ir mėlyna - man nematyti, kol kas jų nepanaudojau, bet būtinai ateinančią savaitę pasidarysiu makiažą su jais, ir gal net parodysiu, kas išėjo.

 

Patricija pataikė su visomis dovanėlėmis. Be galo didelis džiaugsmas kiekvieną rytą atsikėlus kartu su dukra jas išvynioti. Pirmiausia suvalgome Tiger parduotuvėje įsigyto šokoladinio Advento kalendoriaus rastą gabaliuką šokolado, o tada Sofija bando išvynioti dovanėlę. Kol kas jai sunkiai sekasi, tačiau tikiu per Kūčias jau bus kaip reikiant pažengusi šioje srityje. Patricija, Tu mūsų Kalėdų senelis!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)