Queenodelia ir nerealus pasiūlymas tik Baltijos grožio skaitytojoms!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

QUEENODELIA PASIŪLYMAS

VIENĄ PERKI, TRIS GAUNI NEMOKAMAI, PLIUS NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Šiandien ateinu su neįtikėtinai geru jungtinio pirkinio pasiūlymu išskirtinai Baltijos grožio blogo skaitytojoms. Nenustygstu iš džiaugsmo pirmą kartą galėdama šį tą nuostabaus jums pasiūlyti. 

Izraelio internetinė parduotuvė Queenodelia mano skaitytojoms dovanoja nuostabų pasiūlymą: pirk bet kurį veido priežiūros produktą, gauk kojų kremą (reikia pridėti kaip pirkinį) ir du itin ilgai išliekančius nagų lakus CHIC (krepšelyje jie pridedami automatiškai) dovanų! Skaitykit toliau, brangiosios.

Tai dar ne viskas: siuntimas nemokamas! Iš tolimojo Izraelio. Tik savaitės reikėjo iš Izraelio atkeliauti mano siuntiniui. Bendraudama su šioje šalyje gyvenančia Ora, su kuria ilgai bendradarbiavome kurdamos bendrą pasiūlymą, sužinojau, kad negyvosios jūros kosmetika neseniai užleido savo populiarumą kaktusų kosmetikai, kurią ir atstovauja Queenodelia.

Queenodelia ir CHIC  pasiūlymas

KOSMETIKA SU KAKTUSŲ SĖKLŲ ALIEJUMI

Kompanija nesiūlo milijono skirtingų produktų, ji siūlo dešimtį unikalių produktų su kaktusų sėklų aliejumi. Vadinamieji Prickly pear kaktusai auga daugelyje sausų Amerikos kontinento regionų. Jie ypač populiarūs Meksikoje, kur važiuodamas dykumoje matai šiuos kaktusus išdidžiai atkišusius savo aštrius spyglius, ir net negali pagalvoti, kad jie naudojami gaminant maistui, net ledams, o kas tinka maistui, žinoma yra panaudojama ir kosmetikai gaminti. Šie kaktusai yra labai maistingi, o kosmetikai yra naudojamos jų sėklos, kurių aliejus yra nepaprastai brangus. Jis pasižymi ypač geru odos drėkinimu, todėl Izraelyje dabar visi dėl jo pakvaišę. Šis aliejus turbūt yra vienas iš brangiausių, kokius tik galime rasti, nes išgaunamas rankomis. Jis turi 150% daugiau vitamino E negu argano aliejus, taip pat linolio rūgšties, kuri labai gerai veikia priešuždegimiškai, riebiųjų omega 3 ir 6 rūgščių, apie kurias turbūt jau daug žinome. Kaktusų sėklų aliejus apsaugo odą, maitina, drėkina, minkština, sumažina porų matomumą, apsaugo nuo senėjimo ir balina tamsias odos akis, pvz., paakių sritį.

Queenodelia kosmetika iš Izraelio pasiūlymas bloge

Queenodelia

KĄ IŠBANDŽIAU AŠ

Iš Izraelio mano namus pasiekė Queen Odelia veido ir kojų kremai. Realiai jie atrodo taip pat, o gal dar geriau nei el. parduotuvėje. Atskiruose įrašuose papasakosiu apie pačias priemones ir kokį įspūdį jos man paliko, o jus noriu kuo greičiau pradžiuginti galimybe perkant vieną produktą gauti dar tris dovanų. Vien tik dėl CHIC nagų lakų verta juo pasinaudoti.

CHIC ir Queenodelia kosmetikos pasiūlymas blogo skaitytojoms

TRUMPAI APIE YPAČ ILGAI IŠLIEKANČIUS CHIC NAGŲ LAKUS

CHIC nagų lakai iš Izraelio paliko neišdildomą įspūdį. Vienas iš jų savo buteliuko su ilgu kotu dizainu net panašus į Cristian Louboutin nagų lakus. Jau galiu drąsiai kalbėti apie neeilinę šių nagų lakų kokybę, nes tik gavusi siuntinį išbandžiau šiuos profesionalams skirtus naudoti nagų lakai. Itin lengvai tepasi, žaibiškai greitai išdžiūsta, išlieka net penkias dienas nenaudojant papildomų priemonių! Netrukus papasakosiu daugiau ir apie juos. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (1 Vote)