Lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis. Antra dalis.

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis

 

Visada galvoju, kad rašysiu mažai, tik niekada man taip neišeina. Noriu papasakoti apie šiandien turėtą nekokią dieną ir, svarbiausia, dar keturias Patricijos iš O Jei Noriu Dar dovanėles. Nepamirškite paskaityti ir pirmos dalies. Užsukite pasižiūrėti, ką Patricijai dovanojau aš

Šiandien visą dieną kamavausi: apsinuodinau skrandį. Paskutiniu metu nesuprantu, kas darosi, čia Roto virusas puolą šeimą ar apsinuodijame. Taip visą laisvą dieną pradrybojau lovoj gerdama virintą vandenį su sodą ir angliuku, dar ažuolo žievės arbatos, vėliau grįžęs vyras atnešė Borjomi ir kolos. O aš turėjau ką šiandien daryti? O gi rinkti paskutines dovanas brangiausiems. Gerai bent, kad Patricijos dovanos stovi grakščiai sukrautos po eglute, bet ir su jom savos istorijos.

Sofija jau beveik sugeba išvynioti Patricijos dovanėles. Vyras pasakojo, kad kai manęs nebūna, ji jam laneša tas dovanėles ir rodo, kad išvyniotų. Pati pakrapšto, kol nesusiduria su kokiu nors stipresniu apvyniojimu. Tada panikuoja, trepsi kojom ir...Tik palik juos vienus. Grįžtu po paros, o Patricijos lapeliai jau nuskabinėti, nebesusigaudau, kokia kokiai dienai priklauso. Jei ne Patricijos kiekvienai dienai parašyta žinutė, vargu ar išvis kažką susigaudyčiau. 

Juokingiausia buvo, kai ateina vyras su vienu iš žaliųjų lapelių, ir klausia, ar mačiau. Nesuprantu apie ką jis kalba. Vėliau išaiškėja, kad tie žalsvi lapeliai yra vokeliai, kuriuose kiekvienai dienai skirtas paaiškinimas. Kad puoliau į šiukšlių dėžę ieškot tų vokelių. Galvojau, kad tiesiog lapelis su dienos numeriu. Deja, pirmųjų dviejų lapelių taip ir nuradau. Jei ne Sofija, tai pati sugebu prigrybaut.

Kiekvieną dieną išlukštenusi naują dovanėlę su Sofija galvoju: na ta Patricija ir gera dovanų rinkėja. Pasisekė jos šeimai ir artimiesiems, nes turji dar ir atsakingą žmoagų šalia. Matot, kiek daug galima pasakyti apie žmogų sprendžiant iš dovanų. Taip pat galvoju, kad norėčiau tokios draugės kaip ji, nes matosi, kad galvoja daug apie žmogų rinkdama dovanas. Tai tiesiog parodo, kad jai rūpi, ką jaučia kitas. Nebuvo nė karto, kad nusivilčiau dovana, nors ir nežinau, kas galėtų būti, kad nusivilčiau. Niekada jums nesakiau, bet man yra labai sunku džiaugtis dovanomis, ypač kai dovanotojas mato ir stebi, kaip reaguosiu. Su kiekviena Patricijos dovana mokausi pasidžiaugti daiktais, ir manau man jau beveik pradeda sektis.

 

lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis

 

Nepasakysiu, kur Patricija pirko visas šias dovanas, nes daug kas nematyta, tad jei smalsu, klauskit jos asmeniškai. Dar keturios naujos dovanėlės buvo:

 

1. SPALVOTA APYRANKĖ. Laukiu nesulaukiu pavasario, kada galėsiu laisvai nešioti šią nuostabaus grožio apyrankę, nes labai nemėgstu papuošalų nešioti po šiltais viršutiniais drabužiais. Spalvų kombinacija viena iš mano mėgstamiausių, todėl, Patricija, ačiū ačiū ačiū.

 

2. IMBIERINIAI SAUSAINIAI IŠ PARDUOTUVĖS SKONIS IR KVAPAS. Tą dieną kai išvyniojome dienos dovanėlę, Sofija visko atsisakydavo valgyti, nes sirgo tuo nelemtu virusu, kaip ir mes visi, todėl jei ne Patricijos dovanėlė, gal taip ir būtų nieko nevalgiusi. Tai buvo pirmas kartas, kai gavo imbierinių sausainių, ir vos spėjau pati paragauti, nes jie išnyko jos pilve akimirksniu. Kad žinotum, Patricija, kaip mintyse Tau tą dieną dėkojau. Kokybiški, skanūs, greitai tirpstantys burnoje. 

 

3. BALTAS NAGŲ LAKAS GABRIELLA SALVETE. Esu kažkada seniai turėjusi šį nagų laką. Niekada jums nepasakojau, bet paauglystėje nagus lakavau tik balta spalva, ir tai buvo išskirtinis mano išvaizdos ženklas. Dažnas vaikinas atkreipdavo dėmesį į žiemiško grožio nagus, tad, Patricija, tu šia dovana sugrąžinai mane į pačias nuostabiausias  - paauglystės - dienas. Ačiū!

 

4. AUSKARAI TRIKAMPIAI. Nemėgstu ilgų auskarų, todėl Patricija vėl pataikė. Iš pradžių galvojau, kad negalėsiu jų nešioti, nes paprastas metalas dirgina ausis, todėl apskritai vengiu auskarų, bet pavaikščiojus pusę dienos viskas buvo kaip ir neblogai. Nešiosiu, mylėsiu, tik neprižadu nepamesti, nes turiu tokį talentą, Patricija.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)