Lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis. Trečia dalis.

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

lietuvos blogerės keičiasi dovanomis

 

 

Vakar prieš užmigdama ilgai galvojau, kad visgi neverta nervintis dėl daugelio dalykų. Dažnai sau tai kartoju, tik ne visada tikiu. Paskutinėmis dienomis kaip niekad įsitikinau, kad verčiau leisti tekėti likimui sava vaga, tikėti stebuklais ir laukti, nes kai kurių dalykų mes tiesiog nesame pavaldūs įtakoti. Žinoma, reikia ir daug veikti, nes sudėjus rankas tikrai nieko gero neįvyks. Gaila, bet negalime įtakoti kitų žmonių elgesio ar numatyti, kokių pasiūlymų ateityje sulauksime. Galime tik valdyti savo jausmus. Per kelias dienas išsipildė viena iš didžiausių mano svajonių, bet ją norėčiau pasilikti sau. Taip pat visai netikėtai sulaukiau įdomaus pasiūlymo, todėl tikrai tikiu, kad kartais svarbiausia gaudyti tinkamas akimirkas. Nebijoti išeiti, bendrauti, domėtis. Jei atveriame pasauliui akis, jis mums atveria didžiausias savo dovanas.

Patricija (O Jei Noriu Dar grožio blogerė) toliau mane džiugina savo mažomis bet ypatingai mielomis dovanėlėmis. Jų - 24, o liko tiek nedaug dienų iki pabaigos. Šiandien apžiūrime ir aptariame dar keturias dovanas, nes juk dovanų idėjų tokiu metu tikrai nebus per daug. Pati kas vakarą suku galvą apie dovanas, nes juk net jei ir pagrindinės dovanos supirktos, visada atrodo, kad kažko trūksta. Mielų smulkmenų, kurios ne tiek praktiškos, kiek kutenančios širdį. Nors Patricijos dovanos - labai praktiškos. Paskutinis Patricijos įrašas

 

 

dovanos

 

1 CINAMONO KVAPO ŽVAKĖ

 

Patricija dievina viską, kas kvepia cinamonu, tai sužinojau mūsų Advento kalendorių mainų metu, todėl visai nenustebau gavusi cinamono kvapo žvakutę. Aš taip pat dievinu saldžius jaukius kvapus, cinamono taip pat. Žvakutę įdėjau į savadarbę žvakidę (stiklainiuką apmoviau niekam tikusia Sofijos pirštine), užsidegiau ir skaičiau savo mėgstamus tinklaraščius. Žvakė yra praktiška dovana moteriai, todėl visada džiugina, ir niekada nebus jų per daug. Užskaitau.

 

2 ŽALIOJI KINIŠKA ARBATA

 

Spėju tai yra aukštos kokybės žalioji arbata iš arbatos parduotuvės. Kaip žinote, žalioji arbata teikia energijos daugiau nei kava, taip pat apsaugo nuo vėžio, kovoja su laisvaisiais radikalais, lieknina (ar ne?). Man atrodo ji yra įtraukta į super maisto sąrašą, todėl be jokių abejonių ir ši dovana man labai patinka. Mėgstu tiek arbatą, tiek kavą. Neįsivaizduoju vakaro be arbatos puodelio. Manęs ji nelabai tonizuoja, todėl nebijau gerti prieš miegą. O jūs?

 

3 MINKŠTOS ROŽINĖS KOJINAITĖS CILLA

 

Ko jau ko, bet kojinių per daug nebus. Šios yra ypatingai minkštos, o dar tokios moteriškos spalvos! Mano visos kojinės visiškai nuobodžios, net spinta žiovauja, tad šios rožinės atvėrė man akis, kad galbūt turėčiau pagalvoti apie spalvingesnių kojinių pirkimą ateityje. O kokias renkatės jūs?

 

4 AGURKINĖ ŠALDANTI VEIDO KAUKĖ

 

Patricija man dovanų įdėjo nemažai veido kaukių. Atvirai pasakius, labai retai naudoju veido kaukes, nors vis galvoju, kad reikia. Reikia paprastai tampa tingiu, tačiau dabar jokių atsikalbinėjimų - yra kaukės, reikia teptis. Šios dar neišbandžiau, tačiau tą padarysiu prieš šventes. Dar reikia surasti tą mielą kalėdinį megztinį, kad po kaukės galėčiau šventiškai pasipuošti, cha cha.

 

Tikiuosi kalėdinių dovanų pirkimas jums sekasi be didelių fantacijos kančių ir milžiniškų eilių. Kokiomis dovanomis džiuginsite savo artimuosius?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)