Lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis. Ketvirta dalis.

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

O Jei Noriu DAR GROŽIO BLOGERĖ

*Įrašą skiriu linksmuolei Patricijai iš O Jei Noriu Dar 

 

APIE MOTERIŠKĄ DRAUGYSTĘ - PATIRTIS

 

Oi, tikiuosi Patricija nesupyks pamačiusi savo nuotrauką, tačiau norėjau šiandien pakalbėti apie draugystę, o jos nuotrauka su pačia nusotabiausia šypsena mane įkvepia kalbėti šia tema. Dovanos, draugės, pažįstami - kiek visko gyvenime nutinka, kai draugas netikėtai tampa tik pažįstamu, o pažįstamas - draugu! 

 

Vaikystėje augau prie didelio ežero tarp sodybų, kuriose gyveno našlės su kartais čia iš miestų atvažiuojančiais anūkais. Buvau vienturtė, o visi klasės draugai gyveno toli. Pirmoji mano draugė Lina buvo už mane keliais metais vyresnė. Daugiau patyrusi, todėl vesdavo iš kelio kviesdama vienoms eiti į miestą pirkti gumos už pinigus, kuriuos gaudavome pardavę laukų gėlių puokštes. Vieną kartą Lina dingo su mano vaikiškomis santaupomis. Taip ir negrįžo į mano gyvenimą, o aš gavau pirmą pamoką apie moterišką draugystę.

Persikėlėme gyventi į didesnį miestą. Čia iškart susiradau geriausią draugę. Kažkodėl man atrodė, kad yra tiesiog būtina turėti geriausią draugę. Ji buvo šiek tiek negražesnė už mane, todėl nenuostabu, kad gaudavau daug daugiau vaikinų dėmesio nei ji. Kaip vaikiška, tačiau pamoka svarbiausia. Vieną dieną išsiskyriau su vaikinu, o ji jam leido man atkeršyti pradėdama dragauti su juo tą pačią dieną. Ilgai netruko draugystė, grįsta kerštu, tačiau aš gavau pamoką, kad net jei geriausia draugė sako, kad tavo vaikinas nevykėlis, dar nereiškia, kad ji slapta nesvajoja būti vietoj tavęs šalia jo. 

Tai tik porą atvejų, kurie išmokė mane daug apie moterišką draugystę, tačiau niekada nepraradau tikėjimo, kad turėsiu gerų draugių.

Vienu gyvenimo etapu labai trūko moteriškos draugystės, nes turbūt buvo susidėję visos neigiamos patirtys, todėl buvau kiek atsiribojusi. Meldžiau Dievą, kad man atsiųstų gerų draugių, kuriomis galėčiau pasitikėti. Deja, jau niekada neprašiau geriausios draugės, nes tokia netikėjau.

Mūsų minčių galia yra stebuklinga. Jau greitai mano gyvenime atsirado net keturios geros draugės, tiesa, šalia jos buvo daug seniau. Nusprendusi, kad noriu turėti draugių, pati keičiau savo elgesį, išmokau atleisti, kartais pamiršti principus, nebūti užsispyrusia, priimti kitų trūkumus. Jos neidealios, aš tuo labiau. 

Moteriška draugystė yra šimtą kartų sudėtingesnė nei vyrų. Dirbu su vyrais, todėl matau, kaip pykęsi, vienas kito nekentę, jie gali tapti geriausiais draugais. Moterys - kitaip. Net viena kitai nieko netarę, jos viena kitą nuskanuoja, ir nusprendžia, draugauti ar tapti konkurente. Retai pirmas nuosprendis pasikeičia. 

Komplikuota, užtat niekada nenuobodu. Taip įvardinčiau moterų santykius. Kad ir kaip ten bebūtų, vyras niekada neatstos moteriškos draugijos. Be draugių mūsų gyvenimas nebūtų pilnavertis, kažko trūktų, todėl niekada jokiu būnu patariu neatsisakyti moteriškos draugystės, kad ir kiek kartų nusiviltumėte. Mokykitės iš pamokų.

 

natūralus kietas šampūnas

 Uoga Uoga triufelis

lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis

natūralus kūno šveitiklis Fitokosmetik

 

KETURIOS PATRICIJOS DOVANOS MAN

 

1 J. R. LIGGETT'S OLD-FASHIONED SHAMPOO BAR - Niekur nematytas alyvuogių šampūnas, kurio sudėtis yra visiškai natūrali. Nereikalauja kondicionieriaus. Dar nebandžiau, bet tikriausiai jo valanda išauš rytoj. Įdomu kiek kartų užteks. Pranešiu. Kur Tu jį pirkai, Patricija? 

2 UOGA UOGA NATŪRALUS VONIOS TRIUFELIS SU ROŽĖMIS ROŽINĖ SVAJONĖ - Patricija mane lepina natūraliomis dovanomis. Taip pat nebandžiau, kaip ir daugelio dovanėlių, nes noriu naujus metus pasitikti bandydama vis naujus produktus. 

3 CUKRINIS SALDAINIS - Patricija rašo, kad nebandytas, neragautas, tačiau mano mama jau lepino mane kažkada tokiais skanėstais. Manau, kad jų paskirtis - merkti į karštą gėrimą. Šitą saldainį arba cukrelį nešiuosi ryt į darbą, nes visada pamirštu nusinešti ten cukraus, o paskui tenka kaulyti bendradarbių arba kęsti saldumo trūkumą. Spėju, galite rasti visose arbatos parduotuvėse.

4 FITOKOSMETIK NATŪRALUS KŪNO ŠVEITIKLIS - Cukraus ir vynuogių kauliukų pagrindu. Su spanguolių sultimis, migdolų aliejumi. Rašo, kad švelnus. Atkuria, drėkina, maitina. Visada gera dovana moteriai. Ačiū. Išsitrinsiu prieš Naujųjų Metų šventimą.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)