Lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis. Penkta dalis.

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

lietuvos grožio blogerės keičiasi dovanomis penkta dalis

 

Patricija turbūt norėtų žinoti, kokios jos dovanos man labiausiai patiko? Pirmiausia į galvą ateina spalvinga apyrankė, taip pat imbieriniai sausainiai, kuriuos net nemirktelėjusi sušlamštė Sofija, tikra žalioji kiniška arbata... Tiesą pasakius, nebuvo tokios dovanos, kuri nepatiko, nes man daiktai, -tik daiktai, o kiekvienoje dovanoje svarbiausia, kad mačiau šypsenukės, kaip vadinu Patriciją, pastangas pradžiuginti, atsakomybę, rūpestį... Atsakomybė yra svarbiausia žmogaus savybė, kurios taip dažnai pasigendu kituose. Patricija gerokai viršijo mūsų susitartus 20 eurų. Matot kiek daug galima pamatyti iš dovanų? O jos susimaišė, nes daugelį išvyniojo Sofija, tačiau koks skirtumas, kuri kuriai dienai buvo skirta?

 

Knyga Gaminame su šeima

 

1 KNYGA GAMINAME SU ŠEIMA 

 

Maisto gaminimo knygų turiu ne vieną, tačiau įdomus dalykas tas, kas niekada nesugebu 100% laikytis knygose pateiktų receptų ir dozių. Jei jau gaminu, tai būtinai ką nors recepte pakeičiu pagal save. Kartais išeina kas nors skanaus, kartais viskas keliauja į šiuklių dėžę, tačiau turiu pripažinti, kad gaminti man patinka retai. Tikriausiai nieko nuostabaus, nes mano mamai maisto gaminimas irgi niekada nebuvo iš didžiausių malonumų. Paprasčiau nubėgti ir nupirkti ko nors jau pagaminto. Toks požiūris įstrigo ir mano galvoje, todėl, kad ir kaip stengiausi, man nepavyko tapti puikia namų šeimininke (meluoju, nesistengiau). Ši knyga siūlo receptus, kuriuos būtų smagu gaminti vaikui ir su vaiku. Tai lengvi receptai visai šeimai, todėl bus dar viena knyga, skirta įkvėpimui gaminti...Sofijai labai patiko smagūs knygos paveikslėliai. Kelių nuotraukų net bandė atsikąsti.

 

2 LICO+MED GILIAI DRĖKINANTI KAUKĖ VEIDUI, YPAČ SAUSAI ODAI

 

Anksčiau šaltuoju metu mano veidas visada būdavo apšerpetojęs, todėl gražiai neatrodydavo jokia pudra. Galvodavau, kad mano oda sausa, bet dar šią vasarą išaiškėjo, kad ji riebi. Tai kur bėda? Tiesa ta, kad riebią odą irgi reikia drėkinti, todėl šiais metais kaip reikiant susiėmiau su veido odos priežiūra. Pradėjau dažniau naudoti šveitiklį, nuolat veidą tepti aukštos kokybės kremais, ir šią žiemą galiu džiaugtis oda be menkiausių šerpetojimų. Šią kaukę jau naudojau. Patiko, kad ji padalinta į dvi dalis, vadinasi tinkama dviem kartams. Tai paprasta kaukė. Kažkokio ypatingo poveikio nepastebėjau. 

 

šokoladas

 

3 JUODAS ŠOKOLADAS CHOCOLATE AMATLLER, 50% KAKAVOS

 

Aš nesu iš tų moterų, kurios negali be šokolado. Aš negaliu be saldainių, tortų, pyragėlių, kurie gerai augina spuogus ant smakro. Nemėgstu apribojimų, bet reikėtų susiimti. Šokoladuką pasidalinome abi su Sofija. Aš manau, kad ji per šias šventes jau tapo priklausoma nuo saldumynų, kaip ir nuo plančetės, telefono, Danonki, ir dar daug ko. Vaikiškos priklausomybės žavi tuo, kad jos praeina lengvai jei kontroliuojamos. Kas sukontroliuos mano priklausomybes?

 

4 KALĖDINIS ŽAISLIUKAS IR ESSENCE MINI FUKSIJŲ SPALVOS LŪPŲ BLIZGIS

 

Žaisliuku džiaugėmės abi su Sofija, nes kas gali būti mieliau už elnio veidą ant eglutės. Smagu gauti dovanų žaisliukų, nes jie puikus prisiminimas apie žmogų dar ir dar kitais metais. 

Essence lūpų blizgesiai yra vieni iš mano mėgstamiausių, kaip ir ryški fuksijų spalva. Šio dar nebandžiau, tačiau kai tik išlysiu į žmones, būtinai būtinai.

 

5 RASA KAVOS KVAPO RANKŲ KREMAS

 

Rasa stebina savo naujausių gaminių kvapais. Jie tikrai verčia prie kompanijos siūlomų produktų sugrįšti dar ir dar... Kas gali būti geriau už kava kvepiantį kremą? Gal kremas, kvepiantis mandarinais? Neeeee....Labai patiko.

 

Tokios buvo paskutinės Patricijos iš O jei Noriu Dar dovanos. Dar pamiršau nufotografuoti fuksijų spalvos Flomar nagų laką Full Color. Tikriausiai nutuokiate, kad jis man irgi labai patiko - tai mano mylimiausia spalva.

Džiaugiuosi, dėkuoju, žaviuosi. Netrukus keisiuosi dovanėlėmis su kita miela Lietuvos grožio blogere, todėl laukite naujų įrašų su idėjomis, ką galima padovanoti. Nesvarbu, kad šventės baigiasi - dovanojimas yra mūsų rupesčio ir meilės parodymas kitam, todėl vertėtų kartas nuo karto nustebinti mums brangius žmones. Dar geriau, jei stebintume ne per šventes. Na žinote tą netikėtumo jausmą. Būdama grožio blogere jį patiriu labai labai dažnai... Gyvenimo varikliukas!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)