Kas slepiasi naujoje grožio blogerės rankinėje?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

grožio blogrio rankinė ir turinys

 

Kol daugelis Naujųjų Metų naktį, kaip yra įpratę, pasižadėjo sau ką nors pradėti, aš sau linkėjau nesustoti. Mėgautis gyvenimu, būti gera mama, žmona, dukra, anūke, drauge, grožio blogere, mylėti savo darbą, sportuoti, mokytis...

Praėjusiais metais tikrai ne kartą norėjau sustoti rašyti (taip nutinka net mano mylimiausiams blogeriams), tačiau iš išorės vis atsirasdavo kažkas, kas paskatindavo tęsti grožio paieškas: geras žodis, komentaras, bendradarbiavimo pasiūlymas. Kažkam tikrai manęs reikia... Šiais metais kaip niekad anksčiau matau grožio blogo prasmę - per grožį plėtoti daug svarbesnes temas, tokias kaip moters pasitikėjimas savimi, nuolatinis tobulėjimas, gražesnio pasaulio kūrimas visiems mums.

Šiandien grįštu po trumpos pertraukos su naujomis idėjomis ir įkvėpimu kurti, o kad ta kūryba būtų lengvesnė, reikia ir to, ir ano. Daug mano pagalbininkų telpa naujoje rankinėje.

 

1 ZARA TRAFALUC RAUDONO VYNO RANKINĖ - Šią savaitę pirkta rankinė. Šiuo metu Zaroje išpardavimas, todėl susigundžiau. Kompanijos daiktai madingi, bet trumpalaikiai. Šį kartą pasakiau taip.

 

2 L.I.F.E. CONFERENCE MEDŽIAGINIS PIRKINIŲ MAIŠAS - Atidavė mama. Stengiuosi nenaudoti plastikinių maišelių, nes taip geriau gamtai.

 

3 IPHONE 4 - Senas modelis, tačiau mylimas. Norėčiau tik geresnės kameros, nes su šia nuotraukų kokybė tikrai ne pati geriausia.

 

4 BURBERRY FRAGRANCES UŽRAŠŲ KNYGELĖ SU PIEŠTUKU - Pirkau sendaikčių parduotuvėje, vėliau pati priklijavau gėlę nuo papuošalo. Patiko, kad yra pieštukas, nes ne tik keverzones galiu ištrinti, bet ir mano raštas ne taip kliūva į akis. Jau seniai dėl jo kompleksuoju!

 

5 PRANEŠIMAI ATSIIMTI SIUNTĄ IR SOFIJOS PAŽYMA IŠ GYDYTOJOS - Kiekvieną savaitę einu į paštą. Šiuo metu turiu pasiimti tris siuntas, tačiau Sofija serga, lapukai kaupiasi. Čia jos pažyma į darželį, kad sirgo. Nuo pirmadienio jau keliaus pas draugus.

 

6 BREPOLS ODINIS NUOLAIDŲ KORTELIŲ DĖKLAS - Labai geros kokybės, todėl jei Sofija nesuplėšys vidaus, tarnaus dar ilgai ilgai. Nuo tada kai jį įsigijau, supratau, kad tai rankinės must-have.

 

7 ODINĖ MONETŲ PINIGINĖ - Pirkau senkdaičių parduotuvėje. Ji - mano kitos piniginės išsigelbėjimas, nes monetos labai plėšo piniginių vidų!

 

8 PILKA ODINĖ PINIGINĖ - Nauja, nežinau firmos pavadinimo, tačiau nesu tikra, ar ji man patinka. Kol taupau svajonių piniginei, bus gerai.

 

9 SAUSKELNĖS - Jei tik nepasiimu, būtinai prireikia, o kai turiu, nereikia niekada.

 

10 JAGGY DREAM TEAM AKINIŲ DĖKLAS SU SERVIETĖLE IR CONSUL AKINIAI, APSAUGANTYS AKIS NUO KOMPIUTERIO - Brangioji anyta rūpinasi mūsų šeimos akių sveikata, todėl visi mano turimi akiniai būna jos dovana. Šiuos naudoju darbe, nes ten milijonas kompiuterių!

 

11 MACADAMIA PLAUKŲ ŠEPETYS - Pats geriausias iš geriausių. Liksiu jam ištikima amžiams!

 

12 MINNIE MOUSE PLANČETĖS DĖKLAS SU SAMSUNG PLANČETE - Dėklą su linksmu peliuku Mikiu pirkau dėvėtų rūbų parduotuvėje! Gal jau ir reikėtų atsisakyti vaikiškų aplikacijų, tačiau juk taip miela. 

 

13 CLEANIC DRĖGNOS SERVIETĖLĖS - Tai mano mėgstamiausios servietėlės, kurių dažniau prireikia ne man, o Sofijai. Šios kvepia gėlėmis, kokoso nesijaučia.

 

14 LŪPŲ DAŽAI IR BLIZGIAI - Turiu rankinėje bent kelis, nes paprastai namie pamirštu pasidažyti, todėl pasitaikius progai paryškinu lūpas jau išėjusi iš namų. Šiuo metu mano rankinėje rasit ESSENCE 44 ALMOST FAMOUS, kuris buvo pridėtas prie žurnalo, COLLISTAR GLOSS DESIGN 10, pirktas per Vinted.lt, MAYBELLINE NEW YORK COLOR SENSATIONAL 630 COFFEE KISS, vienintelis kompanijos pamėgtas produktas, ir CATRICE dovanota naujiena SHINE APPEAL FLUID LIPSTICK 060 MARRY BERRY.

 

15 RAUDONOS ODINĖS LINDEX PIRŠTINĖS - Dar vienas naujas pirkinys. Nusprendžiau įsigyti ryškesnių akseksuarų. Labai šiltos.

 

grožio blogerės rankinė ir jos turinys

grožio blogerės rankinė ir jos turinys

grožio blogerės rankinė ir jos turinys

grožio blogerės rankinė ir jos turinys

grožio blogerės rankinė ir jos turinys

grožio blogerės rankinė ir jos turinys

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)