Mano neplanuoti pirkiniai ir Kristanos pavasario naujienos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

kristiana Tiger ZARa

 

Šiandien visiškai neketinau nieko pirkti. Mūsų planuose buvo atsikelti ir važiuoti į laikrodžių muziejų. Užsiminiau vyrui, kad muziejai dažniausiai pirmadieniais nedirba, bet jis tik pasižiūrėjęs į internetinį muziejaus puslapį pripažino, kad aš teisi.

Likome be muziejaus (bet šią savaitę nuvažiuosime), o kadangi diena bjauri, visą laiką lijo be prošvaistės, sugalvojome važiuoti į Akropolį vien tik dėl to, kad namai jau visiškai įgrisę. Iš tiesų nesvarbu ką veikti, svarbu, kad jau esame sveiki ir visi kartu.

 

ZARA vasarinis kombinezonas

 

 

Užėjusi į ZARA peržiūrėjau naują kolekciją ir netikėtai radau pigiau negu pigu: senų kolekcijų rubai tik po 5 arba 10 eurų. Kaip tik norėjau plėšytų džinsų, todėl iš poros išsirinkau vienus, taip pat netyčia užtikau sodrios raudonos spalvos vasarinį kombinezoną (nuotraukoje labai panašus, mano tik su dirželiu, kai atšils įdėsiu savo nuotraukų), kuris pasirodė su labai seksualia nugara. Už viską - 20 eurų. Puiku, nes nenoriu investuoti į drabužius, noriu investuoti į keliones, knygas, įspūdžius!

 

ZARA džinsai

 

 

Toliau Tiger parduotuvėje patiko vaikiškas valgymo įrankių rinkinukas. Sofija, mūsų didžioji valgytoja, nusipelno gražių įrankių tik sau. Nusivylę likome nusipirkta vaikiška gertuve, nes iš jos baisiai sunku gerti.

 

Tiger vaikiški valgymo įrankiai

 

 

Po apsipirkinėjimo sesijos keliavome į MAX kavinę valgyti mano mėgstamiausio maisto - tortilijų su jelapenu! Pavalgius teko vėl grįšti į Akropolį, nes gavau žinutę, kad Kristianoje manęs laukia testavimui skirtos PUPA, Make Up Factory, L'ERBORARIO naujienos. Labiausiai pakerėjo Make Up Factory Diamond Stripes, nuostabaus raudonio ANNY jubiliejinis nagų lakas (koks buteliukas!) bei PUPA šešėlių paletė su lūpų balzamu.

 

Make Up Factory Diamond Stripes

Kristiana pavasario naujienos

ANNY

nauja PUPA kolekcija

 

Net nebandžiusi žinau, kad kokybė bus kuo puikiausia, todėl galiu iš anksto džiaugtis. Paprastai bet kokia priemonė gauta testavimui pakelia visos dienos nuotaiką, tačiau tokios priemonės kaip akių šešėliai, skaistalai, lūpdažiai mane džiugina labiausiai. Kuri moteris neina iš proto dėl kosmetikos? Beje, vos Kristianoje nenusipirkau kvepalų, bet džiaugiuosi, kad susilaikiau, nes grįžus kvapas pradėjo nepatikti. Na o po tokios visiško poilsio dienos beliko tik atsiversti gerą knygą! Po parduotuvių ir apsipirkinėjo knyga man yra būtinybė. Gero vakaro. Tikiuosi visus mus greitai aplankys tikras pavasaris.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (3 Votes)