Klausimai sau apie kosmetikos atradimus rašant tinklaraštį

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

grožio blogo kosmetikos atradimai

 

JEI REIKĖTŲ PASIRINKTI VIENĄ KOSMETIKOS KOMPANIJĄ VEIDO ODOS PRIEŽIŪRAI...

 

Šį tinklaraštį pradėjau rašyti prieš beveik du metus. Nuo tada turėjau galimybę išbandyti įvairių kompanijų veido priežiūros produktus, bet, visiškai nuoširdžiai kalbant, didžiausią įspūdį paliko ZEPTER Swissological šveicariški produktai, kurie man padarė įspūdį nuo A iki Z, nuo pakuotės iki poveikio. Šie produktai man įrodė, kad tinklinis marketingas gali būti gerai. Taigi, ir vienintelis minusas toks, kad šie veido priežiūros produktai užsisakomi per konsultantę - manau šis pardavimo būdas nors vis dar išlieka labai pelningas, tačiau visiškai neatitinka šiuolaikinės moters poreikių.

 

 

ZEPTER KOSMETIKA

 

NEĮSIVAIZDUOJU SAVO GRĄŽINIMOSI RUTINOS BE...

 

Micelinio vandens. Norėčiau vieną dieną susitikti su žmogumi, kuris pirmas sukūrė šį grožio stebuklą. Nesijaučiu švari, kol veido neperbraukiu vatos diskeli, sudrėkinto šiuo visus nešvarumus sutraukiančiu vandeniu. Kol kas kankinuosi su man nepatinkančiu MICA miceliniu vandeniu, kai pabaigsiu, grįšiu prie RASA.

 

rožių vanduo

 

NATŪRALUS PRODUKTAS, KURĮ VIS PAMIRŠTU IR ATRANDU YRA...

 

Tai rožių vanduo. Kai kažkada bendradarbiavau su "Naująja Barmune", jie man atsiuntė testavimui rožių vandens. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Atrodė perteklinis produktas. Po daugiau nei metų praleistų darbe kur pilna kompiuterių ekranų ir bemiegių naktų, kurie daro labai neigiamą poveikį mano odai, supratau, kad nuvalyti ir pamaitinti odą du kartus per dieną man negana. Vos tik pajaučiu odos sausumą, apsipurškiu veido odą rožių vandeniu, ir iš karto jaučiu, kaip ji sustangrėja, aš pati įgaunu energijos. Tai nebrangi ir efektyvi priemonė, palaikanti odos drėgmę bet kur ir bet kada. Galima purkšti net ant makiažo.

 

ANNY ANNIVERSARY

 

JEI REIKĖTŲ PASIRINKTI, KOKIU GROŽIO PRODUKTU TAPTI...

 

Būčiau konfeti efekto ANNY nagų lako buteliukas iš jubiliejinės kolekcijos. Nemanau, kad gali egzistuoti kokia nors tobulesnė nagų lako buteliuko forma už šią storo stiklo kvardrato formą. Kai pirmą kartą testavimui gavau ANNY nagų lakų, supratau, kad tai meilė ilgam. Pojūtis, kurį patiriu kaskart paimdama naują nagų lako buteliuką prilygsta Kalėdoms.

 

kosmetikos kolekcijos PUPA L'ERBORARIO MAKE UP FACTORY

 

 

KĄ AŠ MANAU APIE KOSMETIKOS KOLEKCIJAS?

 

Niekam nėra paslaptis, nors kai kurie blogeriai vis dar mėgsta labai slėpti, kad kompanijos atsiunčia begalę grožio produktų. Kai pradėjau rašyti tinklaraštį, atrodė nuostabiau nei nuostabu, kad turiu tuntus kosmetikos, kurios niekaip nesugebu sunaudoti, niekas niekada nesibaigia, tačiau dabar jaučiuosi jau atsivalgiusi visko. Tie metai, kai pilnu pajėgumu rašiau tinklaraštį ir atitinkamai gaudavau daug kosmetikos, mane išmokė kuo toliau tuo labiau likti ištikimai man labiausiai patikusioms kompanijoms. Apskritai, gerbiu visas kompanijas, su kuriomis iki šiol esu bendradarbiavusi, todėl enkuosi naudoti tik jų kosmetiką.nTai reiškia, kad net jei nerašysiu tinklaraščio, kompanijos nesiųs man produktų, aš vistiek rinksiuosi tas kompanijas, nes jas įvertinau, pamilau, prisirišau, ir man jau nereikia nuolat kažko atrasti, keisti, ieškoti. Tikriausiai nekokia grožio tinklaraštininkė esu. Tarp šių kosmetikos kompanijų yra tos, kurių produktus matote iki šiol, pavyzdžiui, Skincode, ANNY, PUPA, Make Up For Ever, Naujoji Barmunė, The Balm, L'Erborario, Catrice, Essence, GOSH, Davines, Dove, CHI ir kt. O grįžtant prie didelių kosmetikos kolekcijų, tai vertinu tai kaip blogą įprotį, gyvenimo tikslų ir prasmės kompensavimą daiktų kaupimu. Iš savo patirties pastebėjau, kad kuo aš buvau nelaimingesnė, tuo daugiau pirkau - nebūtini kosmetikos. Pastebiu, kad vartojimas be ribų yra išstumiamas naujos minimalizmo mados. Jis man priimtinesnis.

 

JEI GALĖČIAU NESKAIČIUOTI PINIGŲ...

 

Tikriausiai nusipirkčiau dar porą The Balm palečių, nes jos man atrodo vienas praktiškiausių dalykų kosmetinėje. Jas imčiau į dešimtis kelionių, kurias turėčiau per metus. Paletės apskritai taupo vietos ir laiko, ypač kelionių metu. Mėgstu kai viskas suderinta, po ranka, linksmo dizaino ir kokybiška.

 

PRIEMONĖS, KURIŲ UŽTEKTŲ MANO MAKIAŽUI

 

Kremas, maskavimo priemonė, antakių šešėliai, tušas ir lūpų dažai. Kai jaučiuosi laiminga ir pasiilsėjusi, galiu būti ir be makiažo.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)