Parodos „Grožis 2016“ laimikiai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Parodos „Grožis 2016" pirkiniai Siuvimo idėjos Foamous

 

Dvi merginos reiškia dvigubai daugiau pirkinių! Kodėl berniukai labiau trokštami kūdikiai? Manau dėl labai praktiškos priežasties: jiems mažiau visko reikia (o gal mamos taip išauklėja?). Jei ne Sofija, žinoma, pirkiniai būtų skirti tik man, tačiau kaip smagu matyti, kai dukra pati išsirenka tai, ko nori labiausiai. Mūsų susitarimas - vienas daiktas, vienai dienai - kol kas veikia, tas pats taikoma ir saldumynams. Žinoma, kasdien į parduotuvę neiname, tad ir pirkti Sofija gauna ne kasdien. Kitaim manau bankrutuotume (šypt). Taigi štai kokie buvo mano ir Sofijos laimikiai jungtinėse parodose „Grožis 2016“ ir „Stiliuz 2016“.

 

1. ŽAISLAS - ŠILDYKLĖ

 

Kol kalbėjau su grupioke, Sofija pasičiupo šalia esančią lėlę - šildyklę. Tai rankų darbo lėlė, pagaminta iš medvilnės ir lino. Žaislas kimštas vilnos kamšalu ir vyšnių kauliukais, todėl yra gana sunkus, tačiau ne per sunkus. Labai malonu liesti lėlės pilvą, kur pagalvėlėje, kurią galima išimti, slepiasi tie vyšnių kauliukai. Veikia atpalaiduojančiai. Lėlės aprašyme teigiama, kad ją galima naudoti kaip reabilitacinę priemonę, šildymo terapijai, masažui, motorikos lavinimui. Man patiko, kad tai ne tik žaislas, bet ir šildyklė. Išėmus maišelį jį pašildome mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje ir įdedame į lėlės vidų. Žinoma, mes, suaugusieji, privalome kontroliuoti lėlės karštį. Žaislas tinka kūdikiams, teigiama, kad tai yra patvirtinta laboratoriniais tyrimais. Didelė lėlė parodos metu kainavo 10 eurų. Taip pat buvo lėlių suknelyčių po 2 eurus. Rekomenduoju pasižvalgyti po Siuvimo idėjas

 

Foamous Inhair topbeauty

 

2. PRANCŪZIŠKI FOAMOUS MOUSSE DE PARFUM KVEPALAI - PUTOS 

 

Kanuose gaminami kvepalai - putos jau pavergė daugelio lietuvaičių širdis dėl savo patrauklumo, nuostabos sukėlimo, ilgo išsilaikymo, nebanalių kvapų. InHair stende parodos metu juos graibstyte graibė, ir tai buvo pati populiariausia prekė kartu su plaukų priežiūros priemonės nuo slinkimo. Ačiū Dievui, man plaukai neslenka, o jei ir slenka, tai nuolat ir tiek, kad nepastebiu, kol nepamatau ežiuko. Taigi galėjau nekreipti į plaukų priežiūros priemones nuo slinkimo, bet į Foamous atkreipti dėmesio tiesiog neįmanoma.

 

Foamous kvepalai-putos parodos „Grožis2016“ pirkiniai

 

Mano rankinėje atsirado Foamous Heels on Fire. 14 žmonių šiuos kvepalus įvertino penketu. Viršutinės natos: juodoji vyšnia, avietės, slyvos. Vidurinės natos: orchidėja, frezija, vilkdagis. Pagrindinės natos: muskuss, gintaras, vanilė. Tai šiltas, saldus kvapas, labai tinkantis niūriems rudens vakarams. 

Dar labiau mane sužavėjo Foamous Paper Shaker. Tiesa, svarbu paminėti, kad putos dar ir drėkina kūną, todėl vyriškas variantas, kurio laukiame atvykstant netrukus į Lietuvą, tinka naudoti vyrams po skutimosi! Paper Shaker - visišai kitoks kvapas. Kiek gaivesnis, rimtesnis, rafinuotesnis. Sakyčiau netgi unisex. Mandarinas, braškė ir avietė jaučiasi pirmiausiai, vėliau atsiskleidžia jazminai ir laukinė avietė, o dienos pabaigoje jaučiu pačiulį, muskusą ir popkorną! Ar ne nuostabu? Parodos metu 100 ml, kurio užtenka 400 kartų, kainavo 10 eurų! 

 

Wella ir Joico iš InHair

 

3. JOICO K-PAK COLOR THERAPHY RESTORATIVE STYLING OIL

 

Joico garsėja aukšta kokybe, todėl nekantrauju išbandyti InHair aliejuką ant švariai išplautų plaukų. Aliejus skirtas apsaugoti plaukų spalvą nuo išblukimo. Nėra nieko blogiau už greitai nusiplovusią plaukų spalvą. Maitina, drėkina, minkština ir saugo. Atkuria plaukų blizgesį ir elastingumą. Išbandžiau - pirmas įspūdis sako, kad patinka, jog neriebina plaukų, jų nesulipina. Laukite daugiau pastebėjimų apžvalgoje. Mažas variantas, 21,5 ml.

 

4. WELLA OIL REFLECTION SHAMPOO

 

Wella lengvas drėkinamasis šampūnas plaukams, kuris atskleidžia plaukų žvilgesį. Giliai valantis. Nesu bandžiusi Wella, todėl nekantrauju jau šiandien išbandyti priemonę. Tinka dažytiems plaukams. Labai skaniai kvepia švara arba pudra. Mažas variantas, 50 ml.

 

Ech, kaip gaila, o gal ir gerai, kad alga buvo viena diena vėliau nei paroda. Tikriausiai būčiau ją visą išleidusi parodoje (šypt), tačiau svarbiausia buvo susipažinti su kosmetikos, akseksuarų, drabužių kompanijomis, grožio meistrais ir taip susidaryti naują norų sąrašą.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)