Visko po truputį žiemai: sveikata, grožis, protas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

grožio blogo mėgstamiausiosgrožio priemonės

 

Žiema ir jos šventės atnešė daug naujų daiktų, kurie labai praverčia, kai lauke stingdo šaltis. Ar tai būtų draugės atsiųsta dovana, ar grožio priemonės iš atsisiųstos šventėms grožio dėžutės, ar naujai įsigytas kremas veidui nuo šalčio, su puikios konsultantės pagalba, ar ką tik išleista knyga apie stilių - jums rodau tai, kas mano kasdien yra naudojama ir galiu pasakyti - drauge, tau taip pat praverstų šie daikčiukai. Štai keletas, kuriuos tau norėčiau rekomenduoti.

 

 

1. DRAUGĖS RINKTA ŽEMUOGIŲ ARBATA

 

Kai draugė iš Vilniaus prieš pat Kalėdas atsiuntė visą dėžę dovanų, akis labiausiai užkliuvo už arbatų: buvo akivaizdu, kad tai jos pačios rinktos. Ji šaunuolė - sugeba pasirūpinti ne tik karjera, bet ir šeima. Verda uogienes, o dabar dar supratau, kad ir pati renka vaistažoles. Ji mane tiesiog žavi! Buvo man įdėjusi dvi arbatas stikliniuose ir raudonomis eglutėmis papuoštuose indeliuose. Viena buvo čiobrelių, o kita žemuogių. Labai jas rekomenduoju, jei peršaltum, nesvarbu, kad jos būtų pirktinės, o ne tavo draugės rinktos. Geriausias dalykas šioje arbatoje, kad šakelės nuskintos su uogomis - vaizdas indelyje tiesiog pasakiškas, o kokia skani arbata! Tikras favoritas šiuo metu, kai prie visos šeimos kimba virusas! Matai, kaip puodely plaukioja žemuogė. Paieškok, gal rasi pirktinės.

 

MOA London daugiafunkcinis balzamas

 

2. MOA THE GREEN BALM DAUGIAFUNKCINIS BALZAMAS

 

Prieš Kalėdas ties sau, tiek mamai užsakiau Grožio draugo dėžutę, abejose buo šis MOA balzamas. Lankstinuke perskaitytas aprašymas rodė, kad produktas pelnęs daugybę apdovanojimų ir pristatomas kaip stebuklas visai šeimai. Nepatinka man tokie aprašymai, kurie kažką įvardija kaip stebuklu, nes vienam stebuklas, kitam ne. Balzamas tiesiog yra idelios konsistencijos įvairių aliejų mišinys: kokosų, saldžiųjų migdolų, sojų. Sudėtyje taip pat yra arbatmedžio aliejaus, todėl balzamas turi švelnų jo kvapą. Dar yra kraujažolės, bičių vaško. Viskas natūralu. Akivaizdu, kad aliejų pritaikymas tikrai didelis, pirktume vieną, ar naudotume mišinį. Aišku, mišinys yra daug geriau, nes apjungia įvairių aliejų individualiąsias savybes. Todėl balzamas ir yra daugiafunkcinis: tinka po skutinosi, depiliacijos, padeda augti blakstienoms, naikina srijas po nėštumo, maitina, drėkina rankas, nagus, apsaugo pįdas, kelius, lūpas. Net valo makiažą! Funkcijų daug, balzamas labiausiai patiko lūpoms, nes iš turimų priemonių geriausiai jas minkština ir apsaugo nuo žiemos šalčių. Tik dydis nėra patogus nešiotis. Beje, stiklinis buteliukas atrodo labai gražiai, kaip ir balzamo kartoninė dėžutė. Na super priemonė, bet ne stebuklas gi.  Oficialiame puslapyje kainuoja 15 svarų. 

 

L'erbolario Lodi veido kremas nuo šalčio

 

3. L'ERBOLARIO LODI DRĖKINAMASIS KREMAS SU KATPĖDŽIŲ IR ALAVIJŲ EKSTRAKTAIS

 

Stovėjau Kosmadoje prie L'ERBOLARIO kremų, kai supratau, kad jų tiek daug, kad neišsiversiu be konsultantės pagalbos. Pasitaikė iš tesų labai miela. Buvau sužavėta jos aptarnavimo. Ji man rekomendavo drėkinamąjį kremą nuo saulės, šalčio, vėjo ar karščio daromos žalos. Prieš makiažą šis kremas nėra tinkamas, nes yra gana riebus, tačiau jei makiažo nenaudoju, patepta oda yra apsaugota nuo visko. Dažniausiai naudoju nakčiai. Puikus. Apie 20 eurų. 

 

4. MARBERT PURA CLEAN PRAUSIKLIS RIEBIAI ODAI

 

Jau žinai, kad viskas prasidėjo nuo man idealiai tikusio riebios odos losijono nuo spuogų, tad kai nuėjau nusipirkti prausiklį į Eurokos ir dar radau nuolaidą - labai apsidžiaugiau. Prausiklis taip pat puikus: labai švariai nuplauna odą, apsaugo nuo spuogų. Putos švelnios, nesausina odos. Mažai putoja, kvepia vaistažolėm. Labai patiko dozatorius. Prausiklis yra su piroktono olaminu, kuris, teigia aprašymas, gerina probleminės odos būklę. Tai visiška tiesa! Su nuolaida kainavo apie 9 eurus.

 

Jurgos Jurkevičienės knyga Stilingi egoistai

 

5. JURGOS JURKEVIČIENĖS „STILINGI EGOISTAI“

 

Jau skaitėte apie šią knygą. Tai viena iš geriausių mano skaitytų stiliaus knygų, ypač skirtų vyrams. Pasirodo stilius labai įtakoja gyvenimą ir laimę, tad vyrai atsisakydami savo stiliaus kūrimo malonumo daug praranda. Kainavo apie 15 eurų.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)