Graikiška kosmetika: atsiliepimas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

graikiška kosmetika atsiliepimai

Exelia, Macrovita, Korres, Pandoros muilai...

Tai tik keletas kosmetikos kompanijų pavadinimų, kurių kosmetikos galite įsigyti Graikijos saloje Korfu. Labiausiai man patiko oro uosto Duty Free ir vaistinių asortimentas bei prekių pateikimas turistui. Pigiausia apsipirkti salos sostinėje Kerkyroje.

Tikiuosi artimieji įvertins alyvuogių aliejaus pagrindu sukurtą plaukų priežiūros kosmetiką bei muilus, kurių kainos saloje prasideda nuo 90 euro centų. 

Lietuvoje alyvuogių muilo galite įsigyti beveik visur ir daug pigiau. Pavyzdžiui, natūralus žaliųjų alyvuogių muilas Papoutsanis, kurį turėjau anksčiau, dabar kainuoja tik 74 centus. Taip pat graikiškos kosmetikos galite įsigyti ir tokiuose puslapiuose kaip Olivam,Bioselect ir kitur. 

Manęs graikiška kosmetika nesužavėjo, nes man labiausiai imponuoja šveicariškos kosmetikos kokybė, pakuočių patogumas, minimalizmas, aukščiausių technologijų pažanga. Dar žavi itališkos kosmetikos prabangūs kvapai, netgi vaikų linijose...

Alyvuogių aliejus nėra pats geriausias pasirinkimas kosmetikai. Man geriau veikia kokosų aliejus.... Nepastebėjau ir kad graikių plaukai būtų ypatingai gražūs... Mano išmėginti kremai kvepėjo labai paprastai, neišskirtinai, kremai gerai drėkino, bet įspūdžio nepaliko. Pakuotės buvo visiškai paprastos, dažniausiai žalios ir neišvaizdžios. Turbūt aš jau išlepinta, o gal tiesiog žinau, ko noriu.

Viską, ką matote nuotraukose, pirkau artimoms moterims. Labiausiai apsimoka pirkti rinkiniais. Bet koks produktas kainuoja nuo 10 EU. Sau pirkau tik Korres Santorini Vine dušo želę, kurios kvapas dieviškas... Jos labai užsimaniau perskaičiusi savo mėgstamiausios grožios blogerės Viviannos įrašą. Korres pasirinkimas saloje mažas, gal ir gerai, mažiau iškaidų, nes ši kosmetika turbūt geriausia Graikijoje. Bent jau patraukliausia...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.75 (2 Votes)