SEKRET MUMIO BALZAMAS SU MUMIO

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 

 

sekret mumio balzamas su mumio

 Gydomasis sekret mumio balzamas su mumio

 

Aš jau pasakojau apie SEKRET MUMIO kremą su MUMIO, o šiandien atėjo metas papasakoti apie dar vieną produktą, kurio veikimo galia galėjau pati įsitikinti ant herpeso (mane jis labai dažnai kankina) paveiktos lūpos. Prisipažįstu, visiems produktams reikėjo palaukti ilgokai, kol juos išmėginau, nes jų paskirtis labiau gydomoji nei kosmetinė.

 

PROMO

Balzamas su MUMIO (10 ml):

  • ·         Gydo grybelines infekcijas ir egzemą.
  • ·         Skatina kaulinio audinio gijimą po įvairių lūžių.
  • ·         Malšina sąnarių ir stuburo skausmus.
  • ·         Padeda gydant žaizdas, nudegimus, sumušimus ir strijas.

Naudojimas: tepkite balzamą ant švarios ir sausos odos.

MANO NUOMONĖ

Patiko. Nors aš ir neturiu jokių odos problemų, nes kruopščiai ją prižiūriu, tačiau neseniai dėl organizmo nusilpimo ir nuovargio buvo atsiradusi pūslelinė. Galvoju valio, pagaliau atėjo metas išbandyti, ar balzamas veikia. Pūslelę vakare juo patepiau, o jau kitą dieną lūpa buvo beveik sveika, pūslė susitraukusi. Tai puikus įrodymas, kad balzamas geba gydyti infekcijas. Svarbiausia kuo greičiau tik pajutus odos tempimą ir galimą herpesą tą vietą patepti balzamu. Taip pat primenu, kad kai naudojau kremą (jo užteko apie 10 kartų), mano oda buvo beveik be spuogų. Kad ir kaip mistiškai man MUMIO produktų aprašymai skambėtų, savo atvejais galėjau patirti realų MUMIO poveikį.

Šiandieninė medicina bei tyrinėtojai taip ir nenusprendė, kaip iš tikro atsiranda ši medžiaga: vieni įrodinėjo mumijo neorganinę kilmę, kiti tikino, jog tai sausos kalnų pelyčių fekalijos. Hm..., ne itin patrauklu, tačiau realiausias variantas, kad tamsus ir keisto kvapo darinys atsiranda iš to, kas mirė gamtoje. MUMIO žmonės dažniausiai naudoja sunkiais gyvenimo momentais. Taip pat suprantu, sėkmingai, jei produktai tiek metų gyvuoja rinkoje. Svarbiausia nesirinkti tablečių formos, nes jose, kaip teigė atstovai, nieko gero nelikę. Tikiu MUMIO istorija, ji unikali, kaip ir visa SEKRET MUMIO produkcija. Vertėtų perskaityti puslapyje pateiktą informaciją, jei norite pasigilinti daugiau.

Nepatiko. Kitaip negu kreme, nebuvo nieko, ką galėčiau išskirti kaip minusą, nes balzamas yra vazelino pagrindo, todėl daug kietesnis, niekas nebėga per kraštus, daug skalsiau naudojasi, negu kremas. Tiesa, jų paskirtys skiriasi.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)