ARTISTRY HYDRA-V IŠ AMWAY - mano įspūdžiai prižiūrint veido odą

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Artistry iš SMWAY kosmetika Lietuvoje apžvalga

Artistry Amway Hydra-V apžvalga

 

 

Paskutiniu metu vos ne kasdien savo elektroniniame pašte randu įvairios garsių kosmetikos kompanijų atsiųstos informacijos skirtos spaudai. Lyg tarp kitko atsiųsta, su viltimi, kad bus pasidalinta. Šiek tiek grožio bloginimo patirties leido suprasti, kad neverta šokinėti paskui visų dūdelę, nes niekas nedirba už ačiū, o laikas dabar yra pats brangiausias dalykas visų mūsų gyvenime. Atsakau tik į aiškius bendradarbiavimo pasiūlymus, o reklamines žinutes praleidžiu.  

Visgi informacija apie AMWAY pasidalinti verta. Tikriausiai negirdėta, o jei ir girdėta, tikiu kad įdomu. Man kaip ir nauja, kaip ir ne.

Pirmiausia, jau seniai džiaugiuosi AMWAY HOME koncentruotu indų plovikliu, kurio užtenka itin ilgai, bei viską nušveičiančiomis kempinėlėmis, be kurių neįsivaizduoju savęs virtuvėje. Verčiau nepradėsiu indų plovimo, jei nebus namie tokios kempinėlė (ačiū anytai!). Rekomenduoju!

Pažintis su kompanija prasidėjo idealiai, tad smagiai sutikai gautą informaciją apie kompanijos prekinį ženklą ARTISTRY. Tai odos priežiūros produktai bei dekoratyvinė kosmetika. Viskas labai išvaizdu, atrodo prabangiai, tiesa, už tai teks sumokėti.

Šiuo metu naudoju tris naujos Hydra-V linijos produktus, odos serumą ir gelius. Tai yra vienintelės naudojamos odos priežiūros priemonės, kol kas trumpai, tad pažiūrėsiu, ar neteks grižti prie šveicariškos kosmetikos. Kaip visada, jei produktai patiks, juos matysite ne kartą.

Amerikiečių kompanijos AMWAY kosmetikos linija Artistry Hydra-V skirta išsausėjusiai odai prižiūrėti ir drėkinti. Priemonės išvaizdžios, brangios (serumas kainuoja apie 60 EU, geliai apie 40 EU) ir gana sunkiai prieinamos.

Sudėtis dabar rūpi visiems. Daugelis apsėstųjų kosmetikos ingredientų baubais išvydę produktų sudėtinių dalių sąrašo ilgį pradeda piktintis ir gal net rautis plaukus. Kur tai matyta, šitiek kainuoja, o nenatūralu?! Taip, aš irgi žinau, kad kuo ilgesnis sąrašas, tuo mažiau natūralumo, man tai irgi nepatinka ir atstumia nuo produkgų naudojimo, tačiau žinau ir tai, kad kraštutinumai renkantis tik natūralią kosmetiką vieną kartą baigsis, nes bet koks kraštutinumas kvepia baimėmis, kompleksais ir stresu. Ar kas nors dar tam turi laiko?

Vieniems tinka, kitiems ne, todėl net ir skaitant apžvalgas verta vadovautis savo kritišku vertinimu, atsižvelgti į savo odos būklę ir tipą.

Veido priežiūros liniją „Hydra-V“ sudaro septyni produktai, pagyvinantys, maitinantys ir atgaivinantys odą. Norvegijos fiordų vanduo, Himalajų rožinių uolienų mineralai, Havajų acai uogų ekstraktas – tuo išsiskiria „Artistry Hydra-V“ produktai.

Pirmiausia verta pradėti nuo to, kad mėlyni it jūra kremų buteliukai, ypač serumas, yra labai patrauklūs, tad be jokios abejonės pirmas įspūdis geras. Jie idealiai tiks atostogų šiltuose kraštuose metu, ar kaip man, bus jų priminimu. Mėlyna spalva tiktai puiakiai parinkta, nes asocijuojasi su vandeniu, tad ir odos drėgme.

Tiek serumas, tiek geliai man yra lyg sesės trynės kalbant apie konsistenciją ir susigėrimą. Sunku būtų atskirti vieną nuo kito, jei ne užrašai ir buteliukai. Serumas yra linijos žvaigždė, be abejonės.

Kad ir kokia ilga sudėtis, visi produktai vidutiniškai gerai geriasi į odą ją suminkštindami ir oda lieka lyg kuo aptraukta. Tai drėkinimo pojūtis, malonus, nos kai kam gali tempti. Atrodo, kad ne iki galo susigeria. Gal per daug tepu? Serumas tepamas pirmas, aplenkiant paakių zoną, tada seka antra pasirinktas produktas.

Produktai tiks, jei kaip aš neturite jokių odos problemų, nesate linkę į aknę, neturite itin aukštų reikalavimų susigėrimui. Man labai patiko, kad produktų aprašymai yra gal dešimtimi kalbų, tačiau jie man pasirodė labai neišsamūs ir pasikartojantys. Veido drėkinimoa sistema man visai patiko ir tiko, tik nerimą kelia mintis, kad jei norėčiau įsigyti, reikėtų ieškoti konsultanto. Paprastai daugelis neturi tam laiko.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)