Korres Santorini Vine dušo želė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Korres Santorini Vine dušo želės

Graikijos Santorini sala

 

Korres Santorini Vine dušo želė buvo vienintelis grožio atminimas iš Korfu salos, kurį pirkau sau. Perskaičiusi keletą knygų apie stilių, gyvenimo būdą, eleganciją, mitybą, moters laimę supratau, kad turiu per daug daijtų, todėl dabar labai apgalvoju bet kokį pirkinį. Noriu, kad namuose būtų tik mėgiami ir naudojami daiktai. Visa kita metu lauk, ir su kiekvienu išmetimu jaučiuosi vis laimingesnė. Jau kaip reikalas apsivaliau...

 

Korres 1996 metais įkūrė vaistininkas Georgios Korres, siekdamas, kad tiek vyrų, tiek moterų kosmetika būtų kuo natūralesnė. Žinoma, nenustebkite, kad dušo želėje rasite SLS, nes tas natūralumas tikrai yra sąlyginis ir ne visada įmanomas. Korres parduotuvės nėra labai stipriai paplitusios. Dažniausiai šalyje bus viena firminė parduotuvė, išskyrus Graikiją. Paparastai  Graikijoje kosmetika prekiaujama vaistinėse, tad ir asortimento gausa priklausys nuo jos dydžio. Dar pasižvalgyti galite po Graikijos bei jai priklausančių salų Duty Free.

Taigi apie būtent šio kvapo dušo želę kalbėta jau ne viename grožio bloge. Vaistinėje išuosčiau visus želių kvapus, ir ypatingas ir įsimintinas buvo tikrai tik vienas šis - Santorini Vine. Kaip tik prieš pirkdama kelionę svajojau nukeliauti į Santorini, tačiau pasiūlymų nebuvo. Taip nuotraukose ir atsiminimuose atsirado Korfu, tačiau žinau, kad vieną dieną tiktai vaikščiosiu grožėdamasi baltais salos pastatais, kurie kuria neįtikėtiną šviesos ir švaros įspūdį. 

Santorini Vine susideda iš 86,7 % natūralių ingredientų, ir tai yra nuostabu! Kvapas reprezentuoja prisirpusias salos vynuoges ir nuo svorio besilenkiančias jų šakas. Gaivus, vaisinis, šiek tiek apsukantis galvą... Tai išlaikytas kvapas, kuris nesikartoja jokiose kitose dušo želėse.

Tokiais nebanaliais, natūraliais, subtiliais kvapais pasižymi ir L'Erbolario, kurį yra daug labiau išsiplėtusi nei Korres. Kiek grožio linijų! Mano mylimiausia 3 Rose dušo želė savo kokybe prilygsta Santorini Vine. Prausdamasi visada galvoju, kaip žmonės sugeba taip puikiai atkartoti natūralius gėlių kvapus. Ar nenuostabu, kad duše jautiesi lyg stovėtum vidury vienuogyno ar prie rožių krūmo? Nepakartojamas malonumas, kurio visada lauki su nekantrumu. Visos kitos dušo želė tampa užmirštos, na gal išskyrus kremines Dove

Kompanija ir jos produktai turi didelių perspektyvų, jei netingės plėsti savo asortimento, tinkamai reklamuotis ir vis giliau skverbtis į grožio rinką. Konkurencija milžiniška, tad dabar galima laimėti tik natūralumu, poveikiu ir patrauklia išore. Man Korres produktai atrodo labai estetiškai, todėl tikrai pirksiu dar. Labai giriamos kompanijos veido kaukės, ypač su arbūzais, tačiau aš jų pirkti neradau.

Lietuvoje produktų galite įsigyti Creme de la Creme parduotuvėje. Brangiau.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)