Carmex Pomegranate Lip Balm Stick lūpų balzamas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Carmex granatų kvapi lūpų balzamas iš topbeauty.lt

Carmex lūpų balzamas iš topbeauty.lt

 

 

Galima mylėti Carmex lūpų balzamus arba nekęsti - viduriuko nėra. Akivaizdu, kad šie lūpų balzamai Lietuvoje yra labai populiarūs. Tuo pat metu visai netikėtai pas mane atsirado net du carmexai: klasikinė lūpų balzamo versija išspaudžiamoje tūbelėje ir granatų kvapo išsukamas stikas. Šiandien bandau išsiaiškinti, kuo gi Carmex gali papirkti ir kuo atstumti. Granatinis balzamas atkeliavo iš Top Beauty internetinės grožio prekių parduotuvės. Kaip tik šiuo metu jam taikoma simbolinė akcija - balzamas nebrangus.

 

Neabejoju, kad daugelį tikrai gundo granatų kvapas. Jis vienoks tūbelėje, kitoks ant lūpų. Tik atsidarius pasklinda stiprus saldus kvapas - ar granatų, sunku pasakyti. Tikriausiai ne tokį granatų kvapą įsivaizduoju aš, tačiau kvapas man gana patinka. Patinka ir tai, kad lūpos tampa apsaugotos su SPF 15. Jo visai pakanka gyvenant mūsų šaltojoje šalelėje. Balzamas puikiai maitina lūpas, bent iš pirmo žvilgsnio, nes skaičiau jog daugeliui po ilgo naudojimo prasideda lūpų šerpetojimas. Na bent jau nuo klasikinio carmexo, kuris ypač peikiamas dėl savo sudėties. Kiek kitoks kvapas atsiskleidžia ant lūpų. Čia jis jau ne toks intensyvus kaip tūbelėje - daug priimtinesnis, tad net neabejoju, kad antra pusė jus norės pabučiuoti užuodusi tokį viliojantį salsvą kvapą. 

Pasitepus lūpos tampa maloniai drėgnos ir toks efektas išlieka ant lūpų apie 2 - 3 valandas. Gali net ir ilgiau, jei negersite ir nevalgysite. Net granatinė lūpų priemonė kažkiek šaldo, tad jei jums patinka vėsių lūpų efektas, pasvarstykite gal net įsigyti klasikinį carmexą. Balzamas yra atparus vandeniui, tad 80 min. galima būti nesijaudinant, kad reikės teptis ir tempis. Tikriausiai todėl šis balzamas jums patiks vasarą arba jei naktį dažnai tysta seilės, cha cha.

Antroji pusė ir jūs pati galite liki šiek tiem nusivylępo penketo minučių, nes burnoje tikriausiia jausite ne itin malonų skonį. Vieni į jį kreips dėmesį, bodėsis juo, kiti nekreips jokio dėmesio, jei nėra jautrūs skoniui ir kvapui. Šio lūpų balzamo ypatingai nerekomenduoju nėščioms moterims. Žinau, ką reiškia, kai erzina vos kiekvienas stipresnis sintetinis kvapas ar skonis burnoje. Taip pat nerekomenduoju šio lūpų balzamo ir alergiškiems žmonės bei vaikams. Tai nėra natūralus balzamas, todėl tiks tik sveikiems.

Granatinis lūpų balzamas man patinka labiau nei klasikinis dėl saldaus jo kvapo, vidutinio vėsinimo ir patogesnio naudojimo. Norėčiau kiek subtilesnio kvapo, bet nieko tokio.  Granatinį saldėsį patogu naudoti: klasikinį balzamą reikia išspauti, o šį tiesiog patogiai išsuki ir tepiesi. Balzamas bespalvis ir mažytis - 4,25 g., tad patogu nešiotis. Makeup Alley skaitytojos įvertinto balzamą 2,8 balo iš 5. Vieną iš balzamų analizuoja ir Kosmetikos Dnr. Išbandykite ir susidarysite savo stiprią nuomonę!

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)