Kaip išsirinkti savo kvapą ir PUPA Milano parfumuoto vandens su juodadumbliais apžvalga

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

PUPA MIlano parfumuotas vanduo su juodadumblių ekstraktu

 

 

Perskaičiau kelias knygas, kuriose buvo kalbama apie kvepalų svarbą mūsų gyvenime bei duodama rekomendacijų, kaip reikėtų išsirinkti savo kvapą. Būna, kad mums pro šalį praeina koks nors žmogus, o paskui jį velkasi itin viliojantis kvepalų šleifas. Tuomet pagalvojame, kad ir mes norėtume taip kvepėti, tačiau...

 

Kiekvieno iš mūsų kūnas turi individualų kvapą, tad užpurškus kvepalus po kurio laiko susimaišę molekulės įgauna visiškai individualų ir neatkartojamą aromatą. Padarykite eksperimentą: papurškite tų pačių kvepalų sau ir draugei, po kiek laiko abi palyginkite aromatą. Ar jis toks pats? 

Kvepalai turėtų padėti mums atskleisti savo individualumą bei gyvenimo būdą. Vienoje iš knygų rašoma, kad prieš perkant kvepalus svarbu pagalvoti - kas aš? Koks norėčiau būti? Ar dabartinis mano gyvenimas atitinka tą, apie kurį svajoju? Tavo kvapas, tai tu, todėl uostydami to ir paklauskime: ar tai aš? 

Kažkada paauglystėje buvau saldus melionų kvapas, vėliau studentavimo laikais vienas iš saldžių Escada kvapų, gyvenimo Italijoje metu ir grįžusi aš buvau Laura Biagiotti Roma, o dabar aš esu... PUPA Milano Home SPA linijos juodadumblių kvapo parfumuotas vanduo! Pačiai tokia seka atrodo stulbinančiai, tačiau kai pažvelgiu atgal, suprantu, kad ir mano gyvenimas labai smarkiai pasikeitė!

PUPA Milano juodadumblių kvapo (Alga Bruna) kvapusis vanduo kvepia ypatingai. Net neabejoju, kad šis kvapas netiks kiekvienam. Kvapas apibūdinamas kaip idealus ieškantiems gaivaus ir subtilaus kvapo. Tai belytis kvapas ir šiuo metu bene vienintelis, kuriuo galiu kvepintis be susierzinimo. Pasipurškusi gana greitai pradedu nejausti kvapo, tačiau tai suprantama - juk tai kvapusis vanduo. Be kvapo man dar labai patinka jo šaldantis efektas. 

Vis dar ieškau savo kvepalų, tačiau tai sudėtinga - reikia laiko. Gal dar ieškau ir savęs?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)