Neriebaluojantis plaukų vaškas iš GOSH Professional

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Matinis GOSH Professional plauku vaškas

matinis GOSH Professional plaukų vaškas

 

 

Plaukų vaškas man asocijuojasi su trumpų plaukų priežiūra ir... plaukų riebalavimusi. Visi keletą metų trukę bandymai pasinaudoti vyro plaukų vašku baigdavosi tikra nesėkme: plaukai atrodydavo tikrai nekaip, o juk tikėdavausi kaip tik suvaldyti savo ilgas kasas, styrančius pasišiaušusius plaukelius , o ne iš dar kartą plauti galvą! Riebaluotų plaukų efektas nėra tai, ko tikiuosi iš plaukus modeliuojančios priemonės... Bet gal ne visi plaukų vaškai suriebaluoja plaukus ir yra tinkami tik trumpiems plaukams? 

Daugelis naujų produktų yra išbandomi tik todėl, kad atsiunčiami testuoti.  Viską išbandyti pačiai tikriausiai pritruktų fantazijos, cha cha. Drąsiai naudoju viską, ką atsiunčia partneriai, nes jau įsitikinau, kad prasti, nekokybiški produktai atsiunčiami labai jau retai. Juk patys kosmetikos kompanijos atstovai yra žmonės, kurie puikiai supranta, ką parduoda ir ko galima tikėtis.

Nors atsidarius GOSH Professional matinį plaukų vašką matome baltą, vidutiniškai minkštą masę, neturėtume apsigauti: priemonė puiki! Daugelis blogerių jau įrašė šį ir panašius plaukų vaškus į savo mėgstamiausiųjų sąrašą. Pavyzdžiui, I Love Many Things.

Balta masė tik iš pažiūros atrodo kaip sukelianti problemų: pirštais pakabinus truputį, pašildžius delnuose ir modeliuojant plaukus ji tarsi ištirpsta, o plaukai stovi ten, kur juos pastatėte. Efektas matinis ir natūralus, o svarbiausia, plaukai nuo priemonės nesusiriebaluoja. Vaškas taupus ir patogus naudoti, indelis stilingas ir... na viskas kaip ir puiku! Valio GOSH Professional! Išmėginkit. Čia galite pasižiūrėti, iš ko dar galima rinktis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)