LYXO elastinės plaukų gumelės ir palyginimas su BLAX

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

LYXO elastinės plaukų gumelės

LYXO elastinės plaukų juostelės iš topbeauty.lt

 

 

Jūs jau žinote apie BLAX elastinių plaukų gumyčių privalumus iš mano ankstesnių įrašų. Kartais paprastai atrodantis daiktas gali nustebinti labiau negu įmantriai atrodantis ar prašmatnus, tiesa? Čia viskas paprasta: grožio tokia gumytė gal ir nesuteiks, tačiau didžiausias konfortas bei žalos nedarymas plaukams garantuotas. Jei vertinate patogumą, jums patiks ir pigesnė BLAX sesė dvynė LYXO, atkeliavusi iš Top Beauty. Kas ką kopijavo būtų bergždžias reikalas nagrinėti. Geriau aptarkime ir šių gumelių privalumus.

Šios plaukų gumytės yra pagamintos iš elastingo pluošto, kuris nekeičia savo formos, nenutrūksta ir pan. Kaip teigiame aprašyme, jos yra neapsakomai patogios nešioti, ir tai yra visiška tiesa! Lietuvoje pasirodė gana neseniai, mano kosmetinėje - prie porą - tris mėnesius. Naudodama supratau, kad kelio atgal nebus - niekada negrįšiu prie įprastų gumyčių.

Didžiausias pliusas be visiško komforto yra tai, kad šios gumytės nelaužo plaukų. Jie neraunami, neapsivynioja, nesusidaro sąvėlų. Ar galėtų kokios nors įprastos gumelės tuo pasigirti? Abejoju. Jos jau dainuoja paskutines savo daineles.

Idealiausia LYXO ryšėti kasdienai, nes šventėms tikriausiai norėsis kažko įmantresnio. Man labai svarbu, kaip puikiai jos atlaiko net intensyviausias aerobikos treniruotes. Gaila, tačiau Sofija kol kas visas gumtytes išrauna iš plaukų, bet paaugę mergaitės turėtų įvertinti linksmų spalvų gumytes. Darbe man tokia gumytė išlaiko kuoduką visą parą! Vėliau labai lengvai išsiima. Galima rišti tiek sausus, tiek šlapius plaukus. Mano turima spalva - rožinė. Top Beauty internetinė parduotuvė dar siūlo žalią ir oranžinę spalvas, o pakuotėje yra net 10 vnt. (BLAX siūlo aštuonis). 

Naudojimas. Prieš pirmą kartą rišant plaukus, porą kartų ištempkite plaukų gumytę, taip ji įgaus normalų dydį ir elastinguma, šiek tiek suminkštės. Po kiekvieno panaudojimo LYXO plaukų gumytė grįžta į pradinę formą. Tiesa, man atrodo, jos aplink plaukus apsisuka kartu mažiau nai BLAX.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)