ARTDECO High Definition makiažo pagrindas ir trys šviesūs jo atspalviai Mystical Forest kolekcijoje

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ARTDECO High Definition makiažo pagrindo nauji šviesūs atspalviai Lietuvoje

makiažas su Artdeco

 

Aš dar vis darbe, nuo vakar ryto. Kartais galvoju, kaip galima tiek žmogui išbūti darbe, ir pačią juokas ima. Visą parą! Ulialia! Užeina tokios juoko bangos ties 20 val. vakare ir 7 val. ryte, taip kaip dabar, pavyzdžiui. Neleidžiu sau tokioms smulkmenoms gadinti nuotaikos, ir dar nors nežinau, kokia diena bus, mano nuotaika kuo puikiausia! Pasišnekėkime šį darbingą rytą apie didžiulę rudens kosmetikos naujieną iš ARTDECO. Sveikinu kompaniją su 3000 sekėjų!  O jus kviečiu pasidaryti kavos puodelį. 

Tikriausiai jau girdėjote, kad ARTDECO Mystical Forest rudeninėje kolekcijoje atsirado trys nauji, kaip aš sakau, lietuviški High Definition makiažo pagrindo atspalviai. Valio valio valio! 04 Neutral Honey, 45 Light Earm Beige ir mano pasirinktas šilto dramblio (cha cha) atspalvis 52 Warm Ivory.

Didžiausias šio makiažo pagrindo privalumas yra tas, kad jis taip gražiai susilieja su odele, kad tampa antrąja gražesne patobulinta paturbinta odele, tačiau jokiu būdu mūsų pastangų kažką slėpti, maskuoti neišduoda kitiems. Kas žino, gal mes ir atsikėlėme taip atrodydamos? Gal visada gerai išsimiegame? Toks ir yra pagrindo tikslas (primenu - atrodyti natūraliai, renkantis ir derinant makiažo pagrindą pagal kaklo odą), tačiau viskas ne taip paprasta. Kosmetikos gamintojams anaiptol ne visada sekasi įgyvendinti antros odos planą. Atsižvelgdamos į tai turėtume apsidžiaugti radę tokią natūraliai atrodančią grąžinimosi priemonę kaip ši, ir dar tinkančią visiems odos tipams. Na gal tik riebi bus kaprizinga, bet su kuo  ji nesiaikštija? Mano oda riebi...

Taigi pagrindas bekvapis, lengvai skirstosi ant odos, nelieka sausų vietų ar dryžių. Ir dar! Nesausina odos, nepabrėžia jos trūkumų. Vidutiniškai gerai maskuoja. HD formulė garantuoja, kad nuotraukose ar video būsime gražios ir gyvos lėlytės, o ne Adamsų šeimynėlės narės!

Lengvu pompelės paspaudimu išspaudžiu iškart būtent tiek, kiek reikia. Vėliau pasuku ją į šoną, užfiksuoju, ir esu garantuota, kad priemonė neišsilies. Toks dozatorius yra pats geriausias! O gal jums patinka kitokie?

HD (didelės raiškos) pagrindas jau seniai įrašytas į mano mėgstamiausių priemonių sąrašą (dar tada, kai jo neturėjau), o dabar dar galiu jį ir naudoti pasirinkdama tinkamą atspalvį. Tai geriausia Mystical Forest kolekcijos naujiena man, tad labai džiaugiuosi ja dalindamasi ir su savo draugėmis, jumis visomis. Ačiū, kad skaitote.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)