Mano odai trūksta kolageno, bandau gelbėtis su Skincode Cellular Power koncentratu

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Skincode Cellular Power Concentrate serumo apžvalga

Skincode serumas blogas

 

 

Ant mūsų svetainės stalo jau žybsi didžiulis kalėdinis vainikas, ant stalo garuoja kava su pienu, o aš laukiu po paros grįžtant savo vyro. Sofija šiandien bandys pilną dieną būti darželyje (širdį skauda, patikėkit), o aš tyliai meldžiuosi, kad tik nesusirgtų (mėnesį gydėme virusus, o pasirodo, kad alergija), ir galėčiau vykdyti savo dienos, savaitės, mėnesio planus. Kiek jų daug! Mane labiausiai veikti įkvepiantis žmogus - Alex Ikonn. Turite pažiūrėti Alekso bei jo žmonos Mimi video. Jų dėka bandau iš savęs išspausti tiek produktyvumo, kiek įmanoma būnant mama. Prisipažįstu, vienu metu jau buvau nuleidusi rankas...

Pradedame nuo vieno iš mažiausių tikslų - grožio apžvalgų pildymo. Ant mano stalo stovi prabangus, apie 60 EU kainuojantis Skincode Switzerland Exclusive linijos veido serumas Cellular Power Concentrate. 30 ml atrodo gal ir nedaug kaip už tokią kainą, tačiau produktas, skirtas pirmiausia normaliai ir sausai odai, toks skalsus, kad jo užteks keliems 6 - 8 savaičių kursams per metus. Šiandien pradedu jau antrą!

Pradėjusi naudoti kiek suklydau - naudojau jį vieną. Vėliau išsiaiškinau, kad jį tiesiog privalu naudoti su dieniniu ar naktiniu kremu, kitaip poveikis bus mažesnis. Būtent! Kaip aš neprisiminiau, kad serumas yra papildoma priemonė, konkrečiai problemai spręsti, todėl naudojimas kartu su kitais produktais - būtinas. Kadangi aš turiu keletą svarbiausių Skincode Essentials veido priežiūros priemonių, man nebuvo problema serumui rasti kompanijos. Priemonės, naudojamos kartu, užtikrina didžiausią efektyvumą.

Koncentratas atrodo labai prabangiai. Tamsiai mėlynas stiklinis buteliukas neleidžia prasiskverbti šviesai. Viršuje pompelės yra paspaudimas, kuriuo prisipildo pipetė. Paspaudžiam - prisipildo, dar kartą - permatomas serumas, daug tirštesnis už vandenį, teka ant rankos. Masažuoju rankomis veidą į viršų, aplenkdama akių zoną. Tada tepu Skincode Protective Day Cream su SPF 12. Jis taip pat labai taupus, todėl niekaip nesugebu pabaigti. Vakare vėl kartoju tokią procedūrą su naktiniu kremu. Odą prieš tai būtinai nuvalau miceliniu vandeniu.

Kokia gi mano riebios odos problema? Riebumas nėra didžiulė problema. Odos tyrimo aparatas parodė, kad mano odai trūksta kolageno, vadinasi oda praranda savo stangrumą, greičiau raukšlėjasi ir sensta. Skincode serume yra ACR kompleksas G2, kuris skatina būtent kolageno gamybą, tad man ši priemonė yra pirmo būtinumo! Raudonųjų dumblių ekstraktas saugo odą nuo drėgmės netekimo. Kaip ir dar vienas svarbus ir labai populiarus kremo komponentas - hialiurono rūgštis. Mano oda pakankamai drėgna, bet prevencija vis tiek būtina. Vitaminas C vėl atsakingas už kolageno gamybą, skaistina odą. 

Visas šis ingredientų derinys yra nuostabus! Rezultatas - drėgna, minkšta, pagyvėjusi oda, mažiau matomos smulkios raukšlelės. Kaip yra su kolageno lygiu mano odoje, pasitikrinsiu ateinančių metų pradžioje. Jaučiuosi tinkamai prižiūrinti veidą, todėl net neabejoju, kad kai kitą kartą tyrimo aparatai bus labiau džiuginantys.

P.S. Pasitikrinti odą galite VIVI ir Zepter parduotuvėse, o mano minėtas priemones rasite Kristianoje ir Kosmadoje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)