GOSH PROFESSIONAL DE:FRIZZ šampūnas ir geriausi kompanijos plaukų produktai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

GOSH PROFESSIONAL plauku šampūnas

 

 

ŠAMPŪNAMS NEKELIU DIDELIŲ REIKALAVIMŲ

 

Šampūnams aš nekeliu itin didelių reikalavimų nuo tada kai pasikalbėjau su vienu patikimu plaukų stilistu Vilniuje. Turbūt svarbiausia funkcija, kurią jie turi įvykdyti - švariai išplauti plaukus nepaverčiant jų sausais kaip šiaudai. Natūralūs šampūnai deja dažnai apvilia šiuo atžvilgiu, todėl jei tokį ir naudoju, plaukus visada perplaunu du kartus: įprastu šampūnu, tada natūraliu. Apskritai, plaukus visada plaunu du kartus, nes nuo vieno karto man anksčiau dažnai būdavo nemalonių staigmenų. Nieko nėra blogiau, nei išsiplovus galvą pamatyti, kad plaukai atrodo riebaluoti, o tu jau turi eiti pro duris...Paskaitykite, kaip išsirinkti plaukų priemones.

 

 PIRMENYBĖ - GLOTNINATIEMS ŠAMPŪNAMS

 

Visgi mano mėgstamiausi šampūnai yra ne tik gerai išplaunantys plaukus, bet ir glotninantys plaukus, nuimantys jų pasišiaušimą, tad tokių turiu net tris. Jau žinote, koks yra mano mėgstamiausias šampūnas, bet šiandien noriu papasakoti apie dar vieną gana gerą šampūną iš GOSH Professional.

 

PAPRASTA ĮSIGYTI, PROFESIONALIAI ATRODO

 

 

GOSH šampūnai turbūt yra profesionaliose pakuotėse, kokias tik galime rasti mūsų kosmetikos parduotuvėse. Dažnai profesionalius šampūnus perkame kirpyklose, specialiose parduotuvėse arba siunčiamės, tad GOSH šiuo atveju laimi, nes šampūnus galime rasti mūsų populiariausiose kosmetikos parduotuvėse. Juodos pakuotės, didelis kiekis (500 ml), ypatingai patogus dozatorius. Tokie patrauklūs yra kompanijos šampūnai.

 

DE:FRIZZ ŠAMPŪNAS IR MĖGSTAMIAUSI GOSH PLAUKŲ PRODUKTAI

 

 

Mano turimas DE:FRIZZ labai skaniai kvepia. Kalbant apie poveikį turiu pripažinti, kad šampūnas tik švariai plauna plaukus, gerai putoja, taupiai ir patogiai naudojasi. Jokio kitokio efekto plaukams jis nesuteikia. Taip manau ne aš viena. Jeigu norite iš GOSH Professional nusipirkti ypatingai gerų priemonių rinkitės sausą plaukų šampūną brunetėms arba matinį plaukų vašką. Man jie nepakartojami.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)