Geriausi pigūs akių tušai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Catrice Lsshes to kill blakstienų tušas

 

 

Esu išbandžiusi daug pigių tušų, tačiau daugelis pasirodydavo šiaip sau. Šiaip sau man netinka.

Kolekcija kaupėsi, o aš nusprendžiau išrinkti man labiausiai patikusius tušus rekomendacijai, kuriuos naudoju su mielu noru. Iš pigių tušų renkuosi Essence arba Catrice Cosmetics, nes tai ką gauni už juokingai mažą kainą yra labai gerai. Jei nepatinka vienas, gali bandyti kitą be sąžinės graužaties. Man nepatinka Maybelline ar L'oreal tušai bei jų kosmetika apskritai, todėl niekada ir nematote manęs kalbant apie populiariausių Lietuvoje kompanijų produktus. Jei kalbėčiau, nusižengčiau savo principams. Kaina nėra jau tokia maža, o kokybė man vis pasirodo abejotina. Ne man. Taigi pradedam.

VIRŠUTINĖMS BLAKSTIENOMS

 

CATRICE COSMETICS LASHES TO KILL - Šio tušo privalumas tas, kad jo sudėtyje yra šerelių, kurie blakstienoms suteikia trūkstamos natūralios apimtiems. Nemėgstu per daug ryškių blakstienų, jas ryškinu tik du kartus, o šis tušas suteikia gana natūralų, tačiau pilnsniu blakstienų efektą. Jums nepatikti galėtų nebent kokia netikra blakstiena patekusi į akį. Manau šis tušas netinka turinčioms labai jautrias akis.

 

APATINĖMS BLAKSTIENOMS

 

 

Essence The Lash Curler blakstienų tušas

 

 

ESSENCE THE LASH CURLER - Tiesus šepetėlis su mažais šereliais leidžia būti tikrai, kad tušas neišjuodins paakių. Mano apatinės blakstienos trumpos, todėl retas kuris tušas tinka ir viršutinėms, daug ilgesnėms, ir apatinėms. Pastebėjau, kad po įvairių bandymų vis gįžtu prie šio tušo. Ir džiaugiuosi! Manau šis tušas netinka turinčioms labai jautrias akis.

Kokie yra Jūsų mėgstamiausi pigūs tušai? Ar naudojate tą patį viršutinėms ir apatinėms blakstienoms?

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (1 Vote)