Catrice Liquid Camouflage - bus maskuoklių žvaigždė?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Catrice Liquid Camouflage apžvalga bloge

 


Aš neturiu visų pamėgto kreminio kamufliažinio maskuoklio, todėl negaliu prisidėti prie masinių pagyrų, tačiau galiu tarti keletą labai gerų žodžių apie naująjį skystąjį maskuoklį, kuris man labiausiai patinka paakiams maskuoti. Kitoms zonoms jis tiesiog per skystas.

Tai šauniai pigmentuotas skystas maskuoklis, kuris ne tik gana gerai maskuoja, bet ir atrodo natūraliai. Jis neturėtų subėgti į raukšleles, jei greit ir gerai nusausinsite kompaktine pudra. Na man taip beveik niekada nebūna su jokiu maskuokliu, tačiau jei turite šią problemą, gal verčiau rinktis kreminį produktą? Maskuoklis netiks, jei paakiai labai probleminiai. Jei esi labai pavargusi, ir nori gai šiek tiek paslėti, verčiau rinkis maskuoklį su šviesą atspindinčiomis dalelėmis. Nepamiršk ir gerai maskuojančios pudros.

Maskuoklis bekvapis, labai patogioje plastikinėje tūtelėje su švelniu, gana ilgu aplikatoriumi. Jis išlieka apie dvi tris valandas, tada reikia atnaujinti. Lengvai dengiasi, greitai džiūsta. Kad yra high coverage, drįsčiau nesutikt. Vidutiniškai, vidutiniškai....Bet ko norėti, juk skystas. Ar atsparus vandeniui? Tiek kiek ir visi maskuokliai. Tikrai lengvai nusivalo, bet juk aš valau kokosų aliejumi, kuris viską nuvalo gerai. Visgi savo kainos kategorijoje šis maskuoklis bus žvaigždė.

Produktas kokybiškas, pigus, galiu lažintis, kad bus labai populiarus. Man jis labai patinka. Dar net nepasirodęs parduotuvėse jis jau sulaukė labai daug dėmesio iš grožio naujienų sekėjų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)