Saflora kietas kūno aliejus su citrusais ir medumi - dovana sau

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Saflora kietas aliejus citrusai ir medus

Saflora bloge

 

 

SAFLORA kūno aliejus medus ir citrusai turbūt yra labiausiai patikęs kompanijos produktas. Produktai gal ir nepasižymi pačiomis moderniausiomis ar patogiausiomis pakuotėmis, tačiau užtat jų ingredientai yra saugūs, natūralūs ar net ekologiški. Visa tai garantuoja kokybę, o dar ir už visiems priimtiną kainą.

Unikaliausi kompanijos produktai yra kieti kūno aliejai, kurie sužavi savo natūraliu kvapu ir širdelių forma. Vienos širdelės kaip tik užtenka visam kūnui, o tai itin patogu aliejų pradžiamoksliams. Tiek kakavos, tiek sviesmedžio aliejus yra gana kieti, todėl juos palyginus su skystais aliejais yra gana sunku tepti ant kūno, todėl tai yra toks pirmas man žinomas atvejis, kai pasiūlomas palengvinimas vartotojui - širdelės forma. Širdelių sudėtis yra ideali, tačiau man dar svarbiau yra tai, kad jos kvepia labai maloniai, citrusinis kvapas, susimaišęs su bičių vašku sušildo net šalčiausią vakarą. 

Aliejus tikrai žaibiškai greit neįsigeria, todėl geriausia tepti ant dar drėgno, šilto kūno, apsisiausti chalatu ir ramiai atsigerti arbatos prieš rengiantis. 

Plastikinėje pakuotėje gražiai išdėliotos širdelės apsaugotos oro pagalvėle, todėl galite drąsiai pirkti jas dovanų. Tai vienas iš išvaizdžiausių kūno produktų, kokius esu mačiusi.

Nepamirškite paskaityti ir Safloros kūno šveitiklio su egzotiniais prieskoniais apžvalgos. Gal jis jums dar labiau patiks? Kvapas daug stipresnis.

Rekomenduoju šiuos kietus aliejus kalėdinėms dovanoms.

 

Sudėtis: kakavos aliejus*, sviestmedžių aliejus*, simondsijų (jojoba) aliejus*, bičių vaškas*, greipfrutų eterinis aliejus**, bergamočių eterinis aliejus**, apelsinų eterinis aliejus**, vitaminas E**, kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinis aliejus**.

* ekologiški NaTrue sertifikuoti komponentai
** ekologiški Bio-Siegel sertifikuoti komponentai

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.00 (3 Votes)