Labiausiai nustebinę makiažo šepetėliai - GOSH Professional

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

GOSH Professional makiažo šepetėliai bloge

 

Vakar buvo mano gimtadienis, ir jis praėjo gana keistai. Pusė dienos skraidžiau padebesiais, o vėliau tikriausiai atsiliepė apsinuodijimas tomis nelemtomis maximinėmis vynuogėmis, todėl po pietų kinų restorane pasijaučiau labai nekaip. Teko atšaukti visas kitas suplanuotas pramogas, išskyrus...eglutės puošimą. Vakaras virto smagiu jos dekoravimu, O Jei Noriu Dar blogerės, su kuria apsikeitėm Advento kalendoriais dovanėlių krovimu po medžiu, Sofijos vaikymu nuo jų ir giliai paslėptų lempučių paieška. Aš turiu talentą viską paslėpti, o Mantas turi talentą viską surasti, cha cha.

Šiandien noriu palikti savo atsiliepimą apie GOSH Professional makiažo šepetėlius. Jei jums nesvarbu šepetėlių stilinga juoda išvaizda (man svarbu viskas), tai žygiuojam iš karto prie reikalo. Kaip gi šereliai? Ar minkšti? Ar gerai paima produktą? Ar nekrenta? Sintetiniai jie ar natūralūs? Visi šie šepetėliai yra sintetiniai, todėl tinkami veganams. Jie labai minkšti ir kokybiški. Visgi keista matyti sintetinius šepetėlius, skirtus sausiems produktams. 

1 MINERALINĖS PUDROS ŠEPETĖLIS

Šį šepetėlį naudoju dar nuo praėjusių metų. Norėčiau, kad būtų šiek tiek didesnis, tačiau įpratusi lengvai juo padengiu veidą mineraline pudra. Labai kokybiškas. Tikriausiai neiškrito dar nė vienas šerelis, kaip ir iš kitų.

GOSH makiažo šepetėliai

2 PUDROS ŠEPETĖLIS

Mažiausiai patikęs šepetėlis vien dėl dydžio. Norėčiau šiek tiek didesnio jiegu naudočiau pudrai, todėl dažniausiai jį naudoju skaistinančiai pudrai arba skaistalams, dar bronzeriui. Patogus, gerai paskirsto priemones, lengvai jas paima.

3 ŠEŠĖLIŲ SKLAIDYMO ŠEPETĖLIS

Labai smagus, lengvai sklaido. Gana didelis. Priekaištų neturiu.

Gosh makiažo šepetėliai

4 LANKO ŠEPETĖLIS ŠEŠĖLIAMS VOKO LINKIUI IR DIDESNIS ŠEŠĖLIŲ ŠEPETĖLIS JUDRIAJAM VOKUI

Šešėlių šepetėliai patiko labiausiai. Nors ir sintetiniai, gerai paimą šešėlius, tiksliai brėžia, kartu galima ir pasklaidyti. Didesni nei įprastai, tačiau kartais tai tik pliusas, na o kartais, žinoma, minusas. Lanko šepetėlis turėtų tiksliai brėžti ploną liniją, o šis labiau tinka brėžti iš karto sklaidant. Didesnis šešėlių šepetėlis tikrai netrukdo savo dydžiu, gal net patogiau su tokiu nuspalvinti voką.

5 LŪPŲ IR AKIŲ KONTŪRO ŠEPETĖLIS

Jis yra dvigubai mažesnis, nei kiti mano turimi lūpų šepetėliai, todėl, kad skirtas kontūrams. Patinka.

GOSH makiažo šepetėliai verti dėmesio, tačiau negaliu sakyti, kad jie yra patys geriausi, kokius esu turėjusi. Vizažo taisyklė liepia sausus produktus naudoti su natūralių šerelių šepetėliais, nes jie daug geriau paima sausą produktą, o sintetiniai yra skirti šlapiems. Visi GOSH šepetėliai yra sintetiniai, ir labai vertinu tokį kompanijos pasirinkimą, tačiau taisyklės yra ne veltui. Šepetėliai galėtų vadintis pačiais geriausiais, jei būtų natūralūs. Dydis dažnai neatitinka paskirties. Nepaisant to, viskas priklauso nuo to kaip jūs esat pratę dažytis. Aš esu jais patenkinta ir naudoju kasdien. Didelis pliusas, kad ant visų užrašyta jų paskirtis. Rasite pirkti Kristianoje ir Kosmadoje. Kaina gera, ypač žinant, kiek kainuoja kitų kompanijų šepetėliai.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)