L'ERBOLARIO Crema Viso Antirughe Ridensificante

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

L'erbolario veido kremo apžvalga

L'erbolario Lietuva

 

 

Vakar man suėjo dvidešimt aštuoni metai. Per juos spėjau baigti visus norėtus mokslus, net profesionaus vizažo, tačiau nespėjau atrasti savo tikrojo pašaukimo; atradau nuostabių draugių, o kai kurių ir netekau; pagyvenau kitoje šalyje, tačiau taip ir nepavyko joje įsitvirtinti; pakeičiau ne vieną gyvenamąją vietą, ir išmokau neprisirišti; atradau net kelis širdžiai brangius hobius, nors jų anksčiau neturėjau visai; nusipirkome namą, tačiau priėmėme ir didelių įsipareigojimų... Galėčiau tęsti ir tęsti. Iki trisdešimties liko vienas neįgyvendintas noras - padaryti karjerą ar bent išsiaiškinti, kokia mano sritis. Pažiūrėsime, ar suspėsiu. Labiausiai norėčiau savo verslo, net žinau su kokiu žmogumi tai galėtų būti kuriama. Kas žino, gal šis noras vieną dieną išsipildys?

Mano veide matyti keletas raukšlelių prie akių ir lūpų, kurios kuo puikiausiai atspindi mano gyvenimą. Tai - juoko raukšlės. Ačiū Dievui ne pykčio. Žinot tą horizontalią raukšlę per kaktą? Žiūriu į manąsias ir galvoju, kad galėčiau mažiau šypsotis, taip raukšlelės negilėtų, bet ar galiu? Negaliu. Galiu tik tinkamai prižiūrėti savo veido odą, rinkdamasi pačias kokybiškiausias priemones, kurios bent veiktų prevenciškai, sušvelnintų raukšlelių pastebimumą. Visa tai tikrai įmanoma.

Dažniausiai renkuosi šveicarišką kosmetiką, tačiau šiais metais atrasta itališka L'ERBOLARIO taip pat paliko labai gerą įspūdį. Mane žavi ir kartu stebina kompanijos tiksliai atkuriami natūralūs kvapai.

L'ERBOLARIO Crema Viso Antirughe Ridensificante, kurį naudoju nakčiai, kvepia tikrų tikriausia apelsino žievele. Kvapas toks natūralus, kad kartais sunku patikėti, kaip įmanoma taip realistiškai kvepiantį kremą sukurti.  L'ERBOLARIO šiuo atžvilgiu - nepralenkiama.

Kremas toks riebus, kad užtenka vos kelių lašelio. Reikėtų naudoti ryte ir vakare, tačiau man to būtų per daug. Manau jis labiausiai tiktų sausai arba normaliai odai, na o mano yra riebi, tad tepu jo labai nedaug. Kremas veidui suteikia ypatingo švelnumo, oda tampa minkšta, raukšlės mažiau matomos. Jo sudėtis - labai gera mano akimis.

P. S. Ar kada atkreipėte, kokie ilgi yra kompanijos produktų aprašymai? Tai daug ką pasako apie jos požiūrį į savo kuriamą kosmetiką ir jos naudotoją. Pagarba.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)