Apie JUVENĄ ir mėgstamiausias mano veido prausimosi putas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Šveicariško Juvena prausiklio apžvalga

 

DAR VIENAS ŠVEICARIŠKAS PASIRINKIMAS

 

Paskutinėmis savaitėmis pajūryje taip švilpauja vėjai, tad norisi tik šiltai susisukti į kamuoliuką, apkabinti Sofiją, Fuksą (mūsų šuo), ir paskaityti ką nors lengvo. Juokauju, su vaiku nieko nepaskaitysi, nebent pietų miegas, che che. Vakar vistiek nuėjome į eglutės įžiebimo mugę, nes juk pirmi metai mes čia, reikia įsilieti į žemaičių bendruomenę. Nepavydžiu prekiautojams, visą dieną laukiantiems retokai prieinančių pirkėjų nusipirkti duonos ar lašinių. Čia jie - populiariausi pirkiniai, atsidūrę ir mūsų krepšy. Na o šiandien paplepam apie JUVENĄ, dar vieną odos priežiūros perlą.

 

TRUMPAI APIE KOMPANIJĄ

 

JUVENA - šveicariška grožio kompanija, skaičiuojanti jau 60 metų, o jos veidas - garsi Austrijos teniso žaidėja Barbara Schett. Didžiausią dėmesį ji skirią odą jauninančios ir senėjimą pristabdančios kosmetikos kūrimui. Tai ir drėkinanti linija, ir saulės, ir jauninanti, ir netgi prabangi su ikrais. Labiausiai apsimoka pirkti rinkinius, o didžiausią dėmesį siūlau skirti prausikliams.

 

OFF TOPIC

 

Šveicariška kosmetika man taip krito į širdy, kad pradėjau naudoti beveik tik šios šalies veido priežiūros kosmetiką. Nenusivyliau nei karto, bet juk ir stebuklingo odos atjaunėjimo dešimtmečiu nesitikiu! Per radiją minėjo, kad ir STATOIL kavos aparatai gaminami Šveicarijoje. Štai iš kur tokia gardi kava. Žinote, kad geriausi laikrodžiai taip pat. Na galiu tik geriausiais žodžiais atsiliepti apie viską, kas yra šveicariška, ir taip, tai mano dažniausias pasirinkimas.

 

JUVENA grožio bloge

 

MĖGSTAMIAUSIOs VEIDO PRAUSIMOSI PUTOS

 

JUVENA valomosios veido putos su vandeninės mėtos ir unikaliu vitaminų kompleksu turbūt yra tirščiausias ir taupiausias veido prausiklis, kokį esu turėjusi. Tai yra didžiausias jo privalumas! Kiekis tikrai ne mažas, 100 ml. Labai taupiai naudojais. Vos vienas lašelis taip suputoja, kad užtenka visam veidui. Veidą prausiu ryte ir vakare, na ir dar po sporto ar baseino. Jei nepraleidžiu nė vieno tokio prausimosi, veido oda būna be spuogų. Putos idealiai tinka mano odos tipui.

 

DAR KELI PRIVALUMAI

 

Pakuotė minimalistinė ir patogi. Beveik nejaučiu jokio kvapo, tik vos vos švaros. Prausiklis baltas, ir labai tirštas, ant veido virsta puta. Na daugiau net nežinau ką ir bepridurti, tik tiek, kad jis skirtas normaliai ir riebiai odai, ir nedžiovina jos kaip kai kurie prausikliai. Jis buvo rinkinyje su drėkinančia veido žele ir kauke.

 

SEKITE NAUJIENAS

 

Rekomenduoju atkreipti į JUVENĄ dėmesį, o šios putos yra vienas iš populiariausių ir mažiausiai kainuojančių kompanijos produktų (24,90 eurų), tad maloni pažintis su kompanija - garantuota. Naujausią informaciją galite sekti kompanijos internetiniame puslapyje, na ir žinoma, mano kasdien pildomame tinklaraštyje. Bus dar ne viena apžvalga.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)