Įspūdžiai apie ARTDECO ART COUTURE šešėlius ir grožio dėžutę

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

ARTDECO ANNIVERSARY kolekcija Lietuva

ARTDECO nauja kolekcija

 

 

Šiandien ryte tipenu pro duris į darbą, o Sofija rėkia mama, mama. Kuo toliau, tuo sunkiau išsiskirti, o vyras vis prašo susirasti darbą, kuriame dirbčiau normaliomis valandomis, vadinasi 8/5, bet aš niekada nesu taip dirbusi. Matysime, tačiau svarbiausia ką norėjau papasakoti apie savo gyvenimą yra tai, kad motinystė pradeda vežti, nors kažkodėl tikriausiai daug kam atrodo, kad tai vien tik džiaugsmas ir šviesios spalvos nuo pat pirmųjų kūdikio dienų. Nusileidžiam į realybę, ponios ir ponai.

 

makiažas su ARTDECO

 

Jau nemažai pasakojau apie ARTDECO ART COUTURE ANNIVERSARY kolekcijątačiau nerodžiau realių produktų nuotraukų, nesidalinau savo įspūdžiais. Viena po kitos kompanijos kolekcijos darosi vis stipresnės, o ši stipriai krito į akį dėl profesionalios pigmentacijos pilkų, rudų ir rausvų atspalvių šešėlių, elegantiškos grožio dėžutės ir naujų makiažo šepetėlių.

Kai pirmą kartą brūkštelėjau šepetėliu per voko linkį su nakties pilkumo spalva tikėdamasi padaryti dieninį makiažą, pagalvojau, kad nu jau čia tai prikepiau blynų. Spalva buvo tokia ryški ir pigmentuota, kad mano makiažas galėjo pretenduoti nebent į vakarinį. Situaciją sušvelninau kruopščiai sklaidydama šešėlį, kad taptų kuo mažiau pastebimas. Taigi, atminkite, kad naujieji šešėliai, ypač tamsios spalvos, yra labai pigmentuoti, todėl reikia dirbti su lengva ranka. Tai itin didelis pliusas, nes dažnai būna, kad net su tamsiausiomis šešėlių paletės spalvomis pavyksta pasidaryti tik švelnų dieninį makiažą. Tai ne tas atvejis. Šviesi spalva irgi labai gerai pigmentuota. Na o grožio dėžutė - pačios matot - labai elegantiška. 

Labai rekomenduoju naująją kolekciją apžiūrėti, bei išsirinkti kokią širdžiai mielą spalvą. Taip pat turėtumėte parduotuvių lentynose rasti ir Arctic Beauty kolekciją su snaigių įspaudais. Apie ją - netrukus.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)