Queen Odelia naktinis veido kremas ir konkursas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Queenodelia veido kremasQueenodelia veido kremas

 

 

Šiandien aš privalau mokytis, nes pirmadienį turėsiu demonstruoti savo žinias apie darbą rimtai komisijai. Ant stalo dega Yankee Candle žvakė, kuri skleidžia vaikystės kvapą, o namai spindi švara. Būtent tai man leidžia geriau susikaupti skaitant rimtą, bet nuobodžią informaciją, cha cha. Už lanko merkiantis lietus liepia eiti miegoti, tačiau pirmiausia.... pirmiausia noriu pasidalinti nauju įrašu. Šiandien noriu pristatyti naktinį Queen Odelia veido kremą iš Izraelio. Iki ketvirtadienio galite laimėti šios kompanijos kojų kremą Fantasy mano Facebook konkurse. Nesnauskite.

Mano visada jaunatviškai atrodanti anyta naudoja tik veido priežiūros kosmetiką iš Izraelio (linkėjimai, Larisa). Kalėdų proga būtent kremo veidui ir paprašė dovanų. Dažniausiai ji perka per kažkokias kosmetikos platintojas, kurių, aš, žinoma, nežinau kaip susirasti, todėl padovanosiu jai būtent tokį naktinį kremą iš Queenodelia. Jis iš Izraelio atkeliaus per savaitę.

Šis kremas kvepia visiškai vienodai, kaip ir anytos naudojamas kremas. Tikriausiai daugelis kosmetikos produktų iš Izraelio turi vienodą kvapą. Kodėl - net nenutuokiu. Jūros druska kaip sudėtinė dalis eina tik per viduriuką, o pirmoje eilėje rikiuojasi Aqua, cetyl alcohol, Prickly Pear Seed Oil, Isopropyl Myristate, Stearic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Jojoba Seed Oil ir t.t. Kas galėtų įtakoti tą izraelietišką kvapą aš nenutuokiu, tačiau sudėtis atrodo tikrai gera. Jei klystu, parašykite.

 

Quenodelia veido kremas

 

Didžiausias kremo išskirtinumas yra tas, kad jo sudėtyje, kaip trečias komponentas, yra kaktusų sėklų aliejaus. Tai vienas iš brangiausių kosmetikoje gaminamų aliejų. Apie jį jau pasakojau pirmame įraše. Taip pat kremas, kaip aprašymas ir rašo, visiškai nepalieka riebumo, labai greitai susigeria. Kaip anyta minėjo, tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl jai patinka kremai iš Izraelio. Tikrai, kartais makiažas greitai  nuplaukia dėl netinkamai pasirinkto dieninio kremo. Ir nors šis yra naktinis, susigeria labai greitai, tačiau oda atrodo sudrėkinta, odos atspalvis ryte antrodo vienodesnis. 

50 ml kremas auksiniame indelyje atrodo prabangiai. Ypač žavi dar niekur nematytas žvaigždėtas dangtelis. Vienintelis dalykas kurio trūksta prie tokios prabangos - mentelės kremui. Neapgalvota iki galo.

Kremas yra skirtas kovoti su raukšlėmis. Aš tokius pradėjau naudoti tik šiais metais, nes jaučiu, kad jau reikia. Kažin, ar yra dar moteris, nenaudojanti veido kremo, nes, pavyzdžiui, jei jo nenaudoju aš, iš kart pradeda labiau matytis smulkios raukšlelės. Stebuklų nebūna, bet prevencija ir šiokia tokia pagalba odai yra būtina. Kreme jokių trūkumų kol kas nepastebėjau. 

Primenu apie vertą dėmesio Queen Odelia pasiūlymą mano skaitytojoms.

 

QUEENODELIA PASIŪLYMAS

.  

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)