Geriausiu metų kremu paakiams tituluoju ZEPTER Hydro-Cellular

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 

Zepter Hydro cellular paakių kremas

 

 

Šiandien yra tiosiog nuostabi diena, tikiuosi ir jums. Antrame aukšte matau kaip lėtai link upės skrenda snaigės, o tokio romantiško proceso stebėjimas mane labai ramina. Nežinau, ar jums taip būna, tačiau mano gyvenime karaliauja emocijos: arba viskas, arba nieko. Arba nepakenčiu savo gyvenimo, arba skraidau padebesiais, dėkoju už viską, ką turiu, džiaugiuosi smulkmenomis. Arba kitas variantas: daug dirbu, neskaičiuodama savo jėgų ir laiko, arba nenoriu pajudinti nė pirštelio. Rašant tinklaraštį galioja tik pirmas variantas, todėl visada galvoju, kad jei dirbčiau tiek kokį kitą darbą, turėčiau būti labai turtinga. Tadam, na o dabar apie Zepter paakių kremą, kurį tituluoju geriausiu bandytu šiais metais.

Žinau, kad jums labai įdomu veido priežiūra. Man taip pat. Aš manau ji yra daug svarbesnė nei makiažo technikų įvaldymas. Jeigu manęs paklaustumėte, koks yra mano mėgstamiausias paakių kremas, tai be jokių abejonių pasakyčiau, kad iš Zepter. Kartais būna, kad pats kremas patinka, tačiau pakuotė, kvapas ar dar kas būna šiaip sau.

Pasižiūrėkite į šį paakių odą stangrinantį kremuką -  jis tobulas viskuo. Indelis ir jo dozatorius grynai atspindi šiuolaikišką kosmetiką ir pakuočių dizainą. Daugelis kompanijų sau to negali leisti, nes žinome, kad viskas remiasi į pinigus. Man šis indelis yra tiesiog tobulas.

 

 

Zepter

 

 

Kvapas taip pat mane daro neabejingą savo paakių priežiūrai. Bekvapis produktas yra gerai, bet dar geriau yra švelniai, natūraliai ir viliojančiai kvepiantis. Visi bandyti kompanijos produktai išsiskyrė tobulu kvapu.

Kadangi dozatorius vienu paspaudimu duoda tiek kremo, kiek reikia vienam kartui, dedu dar vieną pliusą. Kremas tampa taupus. Be to dar jis labai lengvai ir greitai susigeria, yra švelnios, tolygios, neriebinančios veidą konsistencijos, nealergizuojantis, nekemšantis porų, tinkamas prieš makiažą.

Na ir svarbiausia. Matau poveikį, žinoma, tik naudodama kremą kasdien. Mano veido oda plona, linkusi prarasti stangrumą, todėl turi būti nuolat drėkinama, kad neišryškėtų pirmosios raukšlelės. Tam sudėtyje yra kalogeno, peptidų, žolelių ekstraktų. Kažkokių kitų stebuklų nepastebėjau, bet aš jais ir netikiu. Gal kažkam dar sumažins pajuodusius ar paburkusius paakius. Man tokias problemas išsprendžia vienintelis dalykas - geras miegas.

Jeigu norite, kad paminėčiau nors vieną minusą, tai galėtų būti tik kaina, kuri paprastai yra nediskutuotinas klausimas dėl visiems suprantamų priežasčių. 15 ml kremas kainuoja 41 eurą, jei neturite klubo nario kortelės, su kuria taikoma 30% nuolaida. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)