Pusdienis ir aš ruda su DOVE Summer Glow blizgiu savaiminio įdegio kremu!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Dove blizgantis savaiminio įdegio kremas

 

 

Kokius du metus nenaudojau savaiminio įdegio kremų, nes nebuvo kada. O gal tiesiog tingėjau ir nemačiau reikalo. Ar gi vaikui rūpi jo mama balta kaip drobė ar ruda? Aišku ne. Ar gi svarbu, kokio rudumo tavo oda, jei neišeini iš namų? Tikrai nesvarbu. Bent aš nesu iš tų supermamų. Bet dabar jau atsiradus daugiau progų ištrūkti iš namų į žmones, auga ir noras būti gražesne. Ruda oda lygu gražu? Priklausomai nuo laikmečio ir dar šio bei to, žinoma.

Ilgai nesvarsčiusi ar verta, per šventes nusprendžiau, kad noriu greitai švelniai įrusti, ir man pavyko! Be jokių dryžių! Buvo lengviau ir greičiau nei tikėjausi. Su blizgančiu DOVE Summer Glow savaiminio įdegio kremu. Turėjau galimybę teptis kremu be blizgučių, tačiau norėjau išbandyti kažką visiškai naudo. Niekada neturėjau savaiminio įdegio kremo, odą padailinančio dar ir smulkiomis blizgiomis dalelėmis. Kaip šventiška ir jaunatviška! Ir kaina gera - tik apie 5 eurai.

Tikrai baiminausi, ar nenueisiu plėmais. Kad to nebūtų, odą ištepiau kūno losijonu. Nešveičiau, bet viskas ir taip puikiai pavyko! Po piet išsitepusi, vakare jau džiaugiausi lengvai rustelėjusia žvilgančia oda. Nerealu! Visiškai balta oda jau tikrai buvo įgrisusi. Kodėl anksčiau nesitepiau?! Efektas man labai patiko. Dabar tepsiuos kol pabos procedūra ar kvapas. Bet ar gali pabosti savaiminio įdegio kremas su žvilgiomis dalelėmis? Pažiūriu, o kūnas taip gražiai švyti, kad pradedu galvoti, kaip noriu į naktinį klubą. Na ir eisiu. Juk Kalėdos, ir pagaliau yra, kas gali išleisti, tad kol Sofija ramiai miegos, jos mamytė bandys prisiminti senus šokių ritmus, cha cha.

P.S. Šio kremo konsistencija, įsigėrimas ir kokybė nesiskiria niekuo nuo kitų kompanijos losijonų. DOVE manęs dar niekad nenuvylė, spėju todėl, kad taikliai taikosi į daugelio skonį. Ir pataiko! Keista, bet visiškai neturiu priekaištų, net dėl kvapo. Vidutiniškai stiprus, ir tikrai ne pats blogiausias.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)