Uoga Uoga natūralus vonios triufelis su rožėmis Rožinė svajonė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Upga Uoga vonios triufelis

 

 

Šiandien paskambinau savo draugėms, artimiesiems, ir buvau šiek tiek nustebinta fakto, kad daugeliui Naujųjų šventė praėjo visai kaip man - nekaip. Vieniems geriau, kitiems prasčiau, pradedant vagystėmis, baigiant ligomis. Kažkaip patenkintų nebuvo, o man taip norėtųsi girdėti pozityvių istorijų! Iš kitos pusės, tai šiek tiek guodžia (ak, tas žmogaus savanaudiškumas), bet turbūt labiau neramina, nes juk visi žinome tą vaikišką pasakymą, kad kaip pradėsi naujus metus, tokie jie ir bus. Ne ne, net nenoriu apie tai pagalvoti...

 

Padėčiai pataisyti sumaniau pasidaryti SPA namuose: pagulėti vonioje, pasidaryti veido kaukę, manikiūrą, pasirudinti įdegio kremu. Atrodo tai tik menkniekiai, bet nuotaika iš karto pasitaiso, kai kūnas atsipalaiduoja, o veidrodis rodo gražesnį vaizdelį. Mano susikurto namų SPA pagrindinis ritualas buvo pagulėti vonioje su rožėmis. Tai įgyvendinau su Uoga Uoga vonios triufeliu. Nuostabu gauti dovanų tokių dalykėlių, kurių nusipirkti sau kartais tiesiog pagaili.

Gaila, kad neradau šio triufelio kompanijos internetiniame puslapyje, nes norėjau pažiūrėti sudėtį. Esu tikra, kad tai 100% natūralus produktas, o jo pagrindas - sviestmedžio aliejus. Aš šio aliejaus taip ir nepamėgau dėl jo kvapo ir kietumo, todėl teko išmesti, tačiau vonios triufelis tai jau kas kita. Įmetus į vonią jis ištirpsta, oda apsitraukia apsaugine plėvele. Kažkokio įpatingo kvapo neistikėkite, nes tai ne LUSH, tačiau nauda odai yra neabejotina. Triufelyje yra kelios mini rožytės, kurios jam ištirpus juokingai plaukioja aplink. 

Manyčau, triufelis būtų efektingesnis, jei turėtų daugiau rožyčių. Gal būt reikėtų padidinti ir jo paties dydį, tačiau tokiu atveju tikriausiai vonia būtų per riebi. Taigi, norisi daugiau rožyčių, bet kalbant apibendrintai man triufelis patiko, bet ne tiek, kad voniai neieškočiau ko nors iš LUSH (ups, ir vėl).

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)