Geriausia valanti 2015 metų veido ir kūno kaukė - Mask of Magnaminty

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

LUSH Mask of Magnaminty valanti veido ir kūno kaukė

 LUSH

 

 

Šiandien tokia graži saulėta diena pajūryje, kad taip ir norisi bėgti į lauką. Upė vėl bando užšalti antrą kartą, o aš galvoju, kad reikėtų eiti pirkti pačiūžų, nes vakar pamačiau, koks smagus gali būti žiemos sportas. Su Sofija vakar vos ne vos nusipirkome rogutes (pasirodo Norfoje gali būti labai sunku nusipirkti daiktą) ir gerą valandą vežiojau ją kaip karalaitę. Matytumėt, kokia laiminga buvo, o dar laimingesnė buvau aš! Praėjusią žiemą Klaipėdoje visai nebuvo sniego, o šią - prašom, kiek tik nori. Esu laimingesnė nei laiminga! Na o dabar pakalbėkime apie geriausiai valančią 2015 metų kaukę - LUSH Mask of Magnaminty valanti veido ir kūno kaukę. Be jokių abejonių.

 

LUSH MASK OF MAGNAMINTY

 

Sunku ir nusakyti, koks gėris man yra ši veido kaukė, kuri nuo daugelio kompanijos kaukių skiriasi tuo, jog dėl unikalios sudėties jos nereikia laikyti šaldytuve! Ką tik draugė atsiuntė patį didžiausią šios kaukė indelį! Gaila, kad LUSH parduotuvė yra tik Panoramoje, Vilniuje. Tiosiog būtina yra elektroninė parduotuvė (mėgstu pasiskųsti)!

Iki šiol dažniausiai ignoravusi veido kaukes kaip grožio priemonę, atradau, kad užsidėti kaukę po sunkios darbo dienos gali būti smagu! Pagrindinė priežastis, kodėl nemėgau veido kaukių buvo ta, kad jas dažniausiai sunku nuvalyti, kemšasi vonia, užima gana nemažai brangaus laiko, poveikis dažnai nepastebimas, o vienkartinės kaukės dar ir labai nepraktiškas dalykas, nes skirtos tik vienam kartui ir dar nemažai kainuoja. Na jau ne, ne man. Taip pat po veido kaukių mano oda dažnai parausdavo. Visai kitokie pojūčiai mane aplankė vasarą išbandžius Mask of Magnaminty, kuri iš esmės pakeitė mano požiūrį į veido kaukes.

Visų pirma, saldus pipirmėtės ir medaus kvapas mane mintyse nukelia į rojų. Tai tobulas kvapų derinys! Dievinu saldžius kvapus. Žalia spalva man pakelia nuotaiką, todėl ją irgi svarbu paminėti. Visgi man svarbiausi yra produkto poveikis ir funkcionalumas - tai ne tik giliai valanti kaukė, bet ir veido šveitiklis (dėka aduki pupų)! Vanilės absoliutas neleidžia odai parausti, o medus ją nuramina. Po šios kaukės mano oda niekada neparausta, net jei ir laikau daugiau nei priklauso. 

Kaukės naudojimas kartą per savaitę užsitepus ją iki 15 min. man užtikrina, kad veido poros bus švarios. Matau poveikį, o tai reta! Dar šis tas svarbaus. Kaukė tinka visų tipų odai, nebent esate alergiškos pipirmėtei. Kaukės sudėtis natūrali, išskyrus porą ingredientų. Tikiu, kad ši kaukė patiks ir jums.

P.S. Vademecum dantis balina pasta turi labai panašų kvapą, todėl taip pat yra baisiai mėgstama.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)