Geriausia 2015 metų drėkinanti veido kaukė - ZEPTER Swisso Logical Active SPA

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

veido kaukės ZEPTER

 

Laukiu kurjerio ir net nenutuokiu, ką jis man atveš. Tas nežinomybės momentas yra pati geriausia siuntinio gavimo dalis. Visada mėgstu su kurjeriais pajuokauti apie ką nors, pavyzdžiui, paskutinį kartą ant ekrano teko pasirašyti pirštu! Sakau gal jau vėl krizė?

 

Zepter veido kaukė

 

Pratęskime pokalbį apie geriausias praėjusių metų veido kaukes. Ką tik rašiau, kad vienkartinės veido kaukės man atrodo tikras pinigų švaistymas, tačiau gerai pagalvojus, kokią gi čia geriausią 2015 metų drėkinančią veido kaukę jums rekomendavus, negaliu nerašyti apie ZEPTER Swisso Logical Active SPA. Gaila, tačiau niekaip negaliu jos rast internete. Ar tai reiškia, kad ji jau išimta iš prekybos? Būtų labai gaila. Mano pirmąją pažintį su ZEPTER kompanijos kosmetika galite rasti čia

Taigi vienintelis atvejis, kai nuspręsčiau nusipirkti vienkartinę veido kaukę būtų ypatingas mano gyvenimo įvykis. Su mielu noru būčiau užsidėjusi šią kaukę savo vestuvių išvakarėse, kai norėjosi kaip mat būti gražiai ir tuo pačiu pailsėti. Svarbiausia, kad jaunikis nepamatytų nuotakos šitaip pasidabinusios, nes gali pagalvoti, kad ši nuotaka - siaubūnė. Tai veido kaukė tikrąja ta žodžio prasme - tik akys ir lūpos iškirtos! Taigi pasislėpiau ir 15 minučių priguliau...

Veido kaukės sudėties negaliu rasti, tačiau prisimenu, kad jos pagrindas yra hialiurono rūgštis, taip pat galime rasti Šveicarijos alpių gėlių ir planktono ekstraktų. Nusiėmus veido kaukę jo nereikia plauti. Veido oda tiesiog spinti - drėgna, atjaunėjusi, švelni lyg persikas. Kaukę dar palaikiau ir ant rankų, nes jos kaina nėra maža, todėl norėjau maksimaliai išnaudoti. 

Jeigu tik turėsite galimybę, būtinai įsigykite šią kaukę svarbiausiai savo gyvenimo šventei, o taip pat jei tik galite sau leisti išbandykite ZEPTER kosmetiką, nes tiesą pasakius, galvojant apie geriausius praėjusių metų produktus, man ši kompanija visada ateina į galvą pati pirmoji. Va jums ir platinama kosmetika...Visiškai išsklaidytas mitas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)