Labiausiai 2015 metais nuvylęs grožio produktas - The Body Shop Wonderblur

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

The Body Shop

The Body Shop

 

Turbūt nemėgstamiausias mano įrašų tipas yra neigiamo tipo. Ačiū Dievui, labai retai įsigyju arba gaunu dovanų tokių grožio produktų, kurie yra niekam tikę. Dažniausiai vistiek sugalvoju, kaip netikėlį panaudoti, ir nebūtinai pagal pagrindinę paskirtį. Na, pavyzdžiui, veido kremą galima sutepti ant batų, skaistalus panaudoti kaip šešėlius, per tamsų makiažo pagrindą praskiesti veido kremo arba specialia priemone, lūpdažį maišyti su kitu lūpdažiu ir t.t. Ko tik neprigalvoju šioje srityje. 2015 metais visgi gavau dovanų tokią priemonę, kurios nesugalvojau, kaip panaudoti, na nebent batams. Tai The Body Shop Wonderblur veido želė, suteikianti veidui matiškumo ir vizualiai išlyginanti raukšleles.

 

 PAŽADAI

 

Itin lengvos konsistencijos, matinio poveikio želė, kuri išlygina odos tekstūrą, akivaizdžiai sumažina poras ir raukšleles. Sudėtyje naudojamos odą regeneruojančios alpinių liūtpėdžių kamieninės ląstelės ir odą drėkinantis atalių aliejus. Naudokite ant veido kremu padrėkintos veido odos prieš makiažo priemones. Tinka visam veidui arba specifinėms vietoms. Dermatologiškai patikrinta. Nekomedogeniškas. Tinka paakių sričiai.

 

REALYBĖ

 

OMG. Kiek laiko kovojau su šia želę, norėjau aprašyti, tačiau galiausiai nusprendžiau, kad negaliu išspausti jokio gero žodžio. Ši želė taip pablogina makiažo pagrindo užtepimą, kad blogiau turbūt negali būti. Užtepti lygiai jo tiesiog neįmanoma! Apskritai kalbant, šis produktas ne tik kad nieko nedaro, bet dar ir 100 kartų pablogina veido išvaizdą. Jo konsistencija kaip trupančio vazelino. Nors išsispaudžia gana lengvai, bet galima sakyti beveik pradeda suirti gabaliukais. Ant rankos lydosi lengviau, nei ant veido. Bet vistiek - siaubingas efektas pasako viską. Siaubas, o ne produktas, neduočiau už jį nei euro. Na gana apie jį, dar čia laiką gaiši. Laikykitės kuo toliau nuo jo.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)