Geriausia 2015 metų plaukų priežiūros linija - CHI ENVIRO

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

CHI Enviro Lietuva

CHI Enviro grožio bloge

 

Nuo tada, kai vakar nupirkau mums su mama bilietus į Romą, negirdžiu kas ką kalbą - svajoju. Mintyse grįžtu prie žymiausių Italijos sostinės vietų: prisimenu, kaip metu monetą į Trevi fontaną, sėdžiu ant Ispanijos laiptų, nuo kalniuko žvelgiu į Koliziejų, vėliau ragauju jogurtinių ledų, o vakare šveičiu tikrą Margaritą su tįste tįstančiu mocarelos sūriu. Mintyse dėlioju kelionės planus: ką lankysime, kur valgysime, ką pirksime, ką dėsiu tik į rankinį 10 kg lagaminą. Tikriausiai sutaplinsiu vien tik lengvutes vasarines sukneles. Smagu kažko laukti, o man - net būtina, kad jausčiau jog gyvenu!

 

Na o dabar sugrįžkime į realybę, ir ne ką prasčiau atrodančią mūsų žiemą su saulėje žaižaruojančiu sniegu. Spaudžia šaltukas kaip renkant, o mes toliau aptariame mano mėgstamiausias 2015 metų grožio priemones. Plaukų priežiūros linija, kuri dar ilgai bus tarp mano mėgstamiausių - CHI ENVIRO plaukus glotninati linija.

 

PAŽADAI 

 

Glotninamoji linija skirta nepaklusniems plaukams, kurie linkę šiauštis, pūstis. Pagrindiniai ingredientai-kašmyro baltymai ir perlų pudra. Šie baltymai- tai amino rūgščių kompleksas.


Naudojant plaukų priežiūros priemones su kašmyru, plaukai tampa švelnūs ir elastingi. Kašmyras stiprina Jūsų plaukus, saugo juos nuo lūžinėjimo, žalingų UV spindulių poveikio.

 

REALYBĖ

 

Net neketinu rašyti apie šios linijos trūkumus, nes jų visiškai nematau, nebent tai, kad, žinoma, tai nėra natūralios sudėties plaukų priežiūros priemonės, tačiau labai abejoju, ar natūrali sudėtis galėtų garantuoti tokį rezultatą. Apskritai reta, kad plaukų priežiūros priemonės būtų kuo ypatingos, nes dažniausiai rezultatas labai panašus. Ne šį kartą. Manau plaukų nieks nepriverčia taip gerai atrodyti kaip CHI ENVIRO.

Mano besiveliantys, besišiaušiantys, šiek tiek besigarbanojantys plaukai tampa glotnūs, švelnūs, tiesesni, sveikai atrodantys, blizgantys - tokie, kokių jų trokštu natūralių. Geriausias efektas pasiekiamas, kai kartu naudojamos bent dvi linijos priemonės. Man patinka naudoti šampūną ir balzamą kartu, arba balzamą ir plaukų šilką. Jei neturiu šampūno, mane tenkina ir vien tik balzamo suteikiamas efektas. Įdomu tai, kad šampūną ant plaukų reikia palaikyti iki 5 minučių. Tiek pat ir balzamą, o tai labai nedaug, todėl skubančioms idealu!

Priemonės skalsios, kvepia švara, yra tirštos baltos konsistencijos. Teigiama, kad jos ne tik švariai išplauna plaukus ir glotnina, bet ir apsaugo nuo UV spindulių ir skilinėjimo. Tikra tiesa - mano plaukų galiukai tikrai geros būklės. CHI Enviro galite rasti pirkti Farouk puslapyje, daugelyje kirpyklų ir internetinių parduotuvių. CHI apskritai turbūt yra dažniausiai matomos plaukų priežiūros priemonės kirpyklose!

P.S. Naudoju šias priemones tikrai ne kasdien, nes visgi jos yra profesionalios. Kasdienai man labai tinka DOVE plaukų priežiūros priemonės.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)