L'ERBORATIO MEHAREES linija - ar esi dykuma?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

L'erborario Meharees Lietuva

 

 

Kažkada draugė svečioje šalyje, paplūdimio diskotekoje, susipažino su dailiu vietiniu, kuris traukė lyg magnetas. Kalta visai nebuvo jo egzotiška, mums neįprasta išvaizda. Ji buvo apkerėta jo kvapo, įkūnijančio gundantį vyrišką seksualumą! Gudri draugė tą naktį išsiaiškino, kas tai per kvepalai, ir nupirko tokius pat savo vaikinui dovanų. Kaip manote, ar tai garantavo ilgalaikius jų santykius? Anaiptol! Po kiek laiko jie išsiskyrė, o paslaptingųjų kvepalų kvapas dar iki šiol tiek jai, tiek man (ar galėjau nenusipirkti?) primena jai karštą vasaros diskoteką prie jūros.

 

Kvapas yra galingas ginklas, tačiau vienas pats be žmogaus odos molekulių yra nič niekas. Kartais atrodo, kad žmogus traukte trauke vien dėl tinkamai jo asmenybei ir situacijai parinktų kvepalų ir jo odos derinio. L'ERBORARIO unikalių kvapų srityje neturi konkurentų! Drąsūs žodžiai. Na aš visada drąsi, nes kalbu apie savo patirtį. Išbandykite keletą produktų, ir suprasite, apie ką aš kalbu. Šiandien noriu papasakoti apie MEHAREEES vakarine dykumą kvepiančią vyrišką kūno priežiūros liniją, kurią įsimylėjau!

 

L'erborario Meharees Lietuva

Meharees yra išskirtinė  L'ERBORARIO linija, nors tikriausiai taip sakau apie beveik kiekvieną kompanijos liniją. Tai linija vyrams, kvepianti rytų prieskoniais bei nukelianti į dykumos oazę. O taip, tai įmanoma, jei sudėtinių dalių derinys yra tijras vulkanas! Viršutinės natos yra bergamotė, apelsinai, rožė, cinamonas. Vidurinės natos yra kedras, medis, pačiuliaia, sandalmedis. Žemutinės natos yra vanilė, gintaras ir muskusas. Liniją sudaro kveplai, muilas, kūno kremas, dušo želė ir šampūnas. Aš išbandžiau kvepalus ir dušo želę, todėl apie juos ir norėčiau šnekėti. 

 

KVEPALAI L'ERBORARIO MEHAREES

 

Prisiekiu, galvojau, kad tai moteriški kvepalai. Uosčiau, klausiausavęs, ar tai aš....Tiesą pasakius, kad ne moteriški, sužinojau tik prieš minutę, tačiau argi tai svarbu, jei kvapas patinka? Atrodo, kad šis kvapas šiuo metu būtų aš: moteriškas, jautrus, švelnus, bet ir turintis savo nepalaužiamą charakterį, unikalus. Pamilau šį kvapą, tačiau mintimis jau gyvenu pavasariu, o šie kvepalai labiausiai tinka snieguotai žiemai, nes yra sušildantis lyg žindinys ir karšta arbata. Tai yra priežastis, kodėl vis dar dvejoju, ar įsigyti kvepalus. Tikriausiai įsigysiu dušo želę, nes medžiu kvepiantis kūnas yra kažkas magiško. Tai yra ilgai išliekantys, žieminiai, labiausiai vakarui tinkantys kvepalai su itin stipriu kvapu ir charakteriu. Ne kiekvienam ir ne bet kam. Tikiu, kad žmogus turi būti jų vertas, kad galėtų kvepintis. Kainuoja apie 26 eurus. Yra Kosmadoje ir Kristianoje.

 

DUŠO ŽELĖ L'ERBORARIO MEHAREES

 

Kvepia lygiai taip pat ir ne ką silpniau už kvepalus! Želė yra šviesaus gintaro spalvos. Su datulių, jukos ir mirų ekstraktais, amino rūgštimis. Labai švelniai plauna, yra geros sudėties, ant kūno ilgokai išliekančio kvapo. Tai dykuma vonioje, suteikianti stiprybės ir pasitikėjimo savimi. Be SLS, kas labai reta! Kainuoja apie 15 eurų.

 

Kvapas sušildo, kvapas ramina, kvapas papildo ir atskleidžia asmenybę, o svarbiausia - niekada nepalieka abejingų! Gali mylėti, gali nekęsti, bet niekada nėra vidurio.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 3.50 (1 Vote)