Itališki pliurpalai ir DAVINES OI plaukų pienelis tinginėms kaip aš!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Inhair Davines

 

Gyvenimas Italijoje buvo mano didžioji gyvenimo mokykla. Nebuvau aš iki tol ragavusi tikro gyevnimo! Įsivaizduokite vienturtę mergaitę, šiek tiek mokančią italų kalbą, vieną išvažiuojančią gyventi į tipišką italų šeimą. Visur italai, vien tik italai. Atsimenu sėdėjau pirmą dieną su jais prie stalo ir galvojau, kad esu iš visai kitos planetos. Buvo sunku ne tik suprasti, ką jie kalba, galvoja, bet ir prisitaikyti prie tam tikrų taisyklių, valgymo rutinos. Motina gyveno dėl vaikų ir vyro, rūpinosi jų gerove ir namais, gamindavo pietus ir vakarienę iš kelių patiekalų ir tiksliai pagal valandas. Vakare visiems susėdus jausdavau įtampą, nes buvau tarsi svetimkūnis kieno pilve. Niekas neužkandžiaudavo ne laiku, viskas tiksliai pagal valandas! Atsimenu, kai kamuodavo namų ir ilgamečio vaikino ilgesys, nusipirkdavau Nutellos ir šveisdavau iki soties, kol negavau pastabos, kad daug valgau. Viskas pasikeitė, kai apsigyvenau su senmerge itale, apie kurią papasakosiu kitą kartą.

Pasikalbam verčiau apie itališką plaukų priežiūros gamintoją iš Parmos seksualiu pavadinimu Davines, kuriantį kokybiškus šiuolaikiškus produktus su keistais pavadinimais (Memu, Dede, Solo ir kt.), ir jau pamėgtą žymių šalies moterų. Jei manote, kad jūsų plaukams reikia profesionalaus itališko prisilietimo, apsilankykite Inhair internetinėje parduotuvėje. Ten be Davines rasite dar daug negirdėtų kompanijų.

 

Davines Inhair parduotuvė

Davines Inhair parduotuvė

Davines Inhair parduotuvė

Davines Inhair parduotuvė

 

 

DAVINES OI PLAUKŲ PIENELIS VISKAS VIENAME

 

Davines OI pienelis yra tasi sukurtas mano plaukams. Aš esu baisi tinginė, todėl kartais nenoriu laukti, kol plaukai išmirks kaukėje. Verčiau imu kokią nenuplaunamą priemonę ir ištepu plaukus. Panašiai darau ir su viskas viename plaukus gražinčiu pieneliu, nelabai paklusdama naudojimo instrukcijai. Šis pienelis ypatingas tuo, jog yra labai lengvas, todėl negresia plaukams greitai susiriebaluoti. Aš juo purškiu tiek sausus, tiek drėgnus plaukus, plaukus džiovinu džiovintuvu, o mano plaukai atsidėkoja verta išėjimo iš namų išvaizda.

Pienelis yra viskas viename, nes anot gamintojo ir man pritariant suteikia spindesio, minkštumo ir švelnumo, palengvina sausų ir šlapių plaukų šukavimą, sustabdo garbanojimąsi, puikiai kondicionuoja, drėkina ir suteikia plaukams tankumo, bet nepasunkina plaukų. Tikra tiesa! Nepamirškite, kad mano plaukau ilgi, ploni ir linkę šiauštis, todėl jei jūsų plaukai stori, pienelis gali pasirodyti per lengvas!


NAUDOJIMAS PAGAL GAMINTOJĄ

 

Panaudojus OI šampūną, rankšluosčiu išdžiovinti plaukus ir užpurkšti 10-15 kartų OI/pienelio-viskas viename ant plaukų šaknų ir galiukų. Neskalauti ir imti formuoti šukuoseną. Atsižvelgiant į plauko tipą, pamažinti ar padidinti papurškimų skaičių. Jei plaukas yra plonas, pirma naudoti OI kondicionierių, po jo - OI/pienelį-viskas viename. Jeigu plaukas yra ypatingai išdžiūvęs, naudoti OI/pienelį-viskas viename ant sausų plaukų kaip drėkinamąją priemonę – užsipurkšti šio produkto tiesiai ant delno ir įtrinti jį į plaukus.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (1 Vote)