Nebandėte Essie nagų lakų? Negali būti!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Essie nagų lakai

*ESSIE turquoise&caicos iš Top Beauty internetinės parduotuvės, kurioje kol kas galite įsigyti 8 nagų lako spalvas

 

Jau seniai svajojau, kada gi pagaliau išsiaiškinsiu, kuo gi tokie nuostabūs ir žymūs yra Essie nagų lakai. Kol svajojau, daugelis gražuolių jau ir išbandė. Aš visada vėlyva į traukinį, tačiau man tai nė motais! Pasirinkta mėtinė spalva sako, jog trokštu pavasario! O taip, ir atostogų šiltuose kraštuose - visi kaip susitarę kelia nuotraukas iš Dubajaus! Kol kas Dubajus nebent ant mano nagų ir lovoje, mirkt.

 

 

Essie nagų lakai Top Beauty

Essie nagų lakai Top Beauty internetinė parduotuvė

 

PIRMAS MANO ĮSPŪDIS

 

Essie nagų lakai atrodo labai jaunatviškai. O ką manot jūs? Buteliukai yra subtilios (labai mėgstu šį žodį, jo antonimas būtų gremozdiškas), patogios laikyti formos. Prie to nesu pratusi, bet matysim. Vienas buteliukas - 13,5 ml ir kainuoja apie 10 eurų. Jaukus, mažas, fotogeniškas, su smagiais įspaudais. Viskas kaip ir gerai čia.

Nuotaikingi spalvų pavadinimai, dėl ko žymi kompanija, slepiasi ant kamštelio viršaus. Kai kurie pavadinimai tapo kultiniais!

Šepetėlis platus ir labai gražiai nudažo. Dviejų sluoksnių gražiai pasipuošti neužtenka - reiks bent trijų. Kol kas Lietuvoje spalvų pasirinkimas mažas, tačiau jei mums jų reikės, bus ir daugiau spalvų. Mano pirmasis Essie atkeliavo iš Top Beauty. Kai kas siunčiasi iš užsienio.

Mėtinuką naudojau dar tik kartą, todėl kol kas dar nenoriu reikšti savo stiprios nuomonės. Kaip dažnai nutinka, matau ir minusų, tačiau reikia įsitikinti. Verčiau noriu pasidalinti trumpa Essie nagų lako istorija.

 

GERIAU PAPLEPAM APIE FAKTUS

 

Ačiū Essie Weingarten, vadinamai nagų lakų karaliene, už žymiuosius nagų lakus! Kaip ji pati sako, ji buvo apsėsta nagų lakais nuo trejų, todėl jai nagų lakas nėra tik nagų lakas! Aš ir taip sakyčiau, jei nagų lakas man uždirbtų milijonus, mirkt. Be jokios abejonės, tai buvo sritis, kurioje moteris geriausiai galėjo išreikšti savo kūrybines galias. Ir sėkmingai!

Pirmieji esiukai pasirodė 1980 metais Las Vegase, o Essie pati juos pardavinėjo kazino darbuotojoms! Viskas prasidėjo nuo kelių, o išsitęsė iki beribio pasirinkimo! Essie nagų lakų dabar jau galite rasti net 250 spalvų, priklausomai nuo to, kurioje šalyje gyvenate ir kurioje internetinėje parduotuvėje lankotės. Svarbu žinoti, kad šie nagų lakai priskiriami profesionaliems, o tai visada sumažina nusivylimo tikimybę. Taigi, atkeliavo jie iš Amerikos, o dabar labiausiai skamba Jungtinėje Karalystėje, nes grožio blogeris ten ne blogeris, jei neišbandė Essie!

Šie nagų lakai yra gavę ne vieną apdovanojimą už ilgą išsilaikymą ir galiukų nenuskilinėjimą garantuojančią formulę! Daugeliui iš tiesų šie nagų laikai išlieka 2 - 4 dienas be papildomų priemonių. Kiekvienas nagų lako pavadinimas atspindi nagų lako asmenybę.

Kompanija galiausiai buvo parduota L'Oreal, bet išlaikė savo vertybes: išraiškinga spalva ir kokybė visada pirmiausia! Pati Essie šiuo metu yra jau maždaug 66 metų, bet visa dar stiliaus ikona. Tiesiog sėkminga moteris, ir dar dar baisiai turtinga!

Kas galėjo pagalvoti, kad jau pati pradžia su 12 nagų lakų kolekcija bus tokia sėkminga, ir žinia apie šiuos nagų lakus pasklis po visą pasaulį? 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)