Macadamia No Tangle plaukų šepetys - nėra kuo lyginti nei su Tangle Teazer, nei su Dessata

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Macadamia No Tangle plaukų šepetys

 

 

Visai nenoriu pasakyti, kad Tangle Teazer ar Dessata plaukų šepečiai yra blogi. Ne, jie - keičiantys plaukų priežiūros istoriją, nes daugelis moterų jau pamiršo, koks pešantis, nepatogus, šiurkštus gali būti paprastas šepetys. Noriu tik pasakyti, kad Macadamia No Tangle neprilygsta nei vienas! Na bent jau mano plaukams.

 

NENUGINČIJAMI PRIVALUMAI IR TRUMPI PALYGINIMAI SU TANGLE TEAZER IR DESSATA

 

  • No Tangle yra tikrai nepriekaištingai plaukus be ašarų iššukuojantis plastikinis plaukų šepetys, kurio net nepajusite savo plaukuose. 
  • Macadamia plaukų šepetys negali lygintis su kitais įraše minimais plaukų šepečiais, nes ne taip kaip tie du, yra labai patogus laikyti. Specialus kotas leidžia jį lengvai suimti ir nepaleisti. Kitus du kartais tiesiog galima švystelti į orą initingai šukuojant ilgus plaukus. Gal jie labaiu tinkami trumpaplaukėms?
  • No Tangle yra švelniausias mano turėtas plaukų šepetys. Tie du lyg ir gerai masažuoja galvos odą, bet kam save apgaudinėti - tai ne masažas, o kankinimas. Manau mūsų oda nusipelnė kuo švelnesnio masažo, kurį suteikia tik No Tangle. Aš prieš aštrius pojūčius ant galvos!
  • No Tangle galima šukuoti tiek šlapius plaukus, tiek sausus. Na anais irgi. Tai visiškai saugu! Plauko žvyneliai suguldomi, todėl plaukai tampa labiau žvilgantys.
  • No Tangle galima lengvai plauti bet kokia priemone. Šereliai susidėvi maždaug po metų, tačiau tik jūs pačios galite nuspręsti, kada jau metas jį išmesti. Aš tą darau po metų su puse.

 

Macadamia No Tangle plaukų šepetys

 

TURI IR TRŪKUMŲ

 

  • Užrašas No Tangle nusidėvi daug greičiau, nei galima tikėtis - po kelių šukavimų, o šepetys praranda savo gražią nepriekaištingą išvaizdą.
  • Plaukų šepetyje po kiekieno šukavimo lieka šiek tiek plaukų, kuriuos labai sunku iš jo iškrapštyti, man - beveik neįmanoma. Šiek tiek neestetiška. 
  • No Tangle gali išsiskirti į dvi dalis, jei jo nemylėsite ir nesaugosite, o šepetį reiks tuomet keisti po pusės metų. 

 

Prašau nepykti, jei jūsų nuomonė visiškai priešinga mano nuomonei. Visada ją išsakau tokią, kokia yra - be pagražinimų. Tuo ir esam įdomios, kad visos skirtingos. Šepetį perku Cascada parduotuvėje Akropolyje, kur pardavėjos netyčia įėjus klientui keikiasi kaip angliakasiai, o moku apie 12 eurų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)