Apie rutiną, profesionalų DAVINES OI plaukų šampūną ir nuostabų MINU plaukų serumą

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 3 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Davone Inhair parduotuvė

 

Šiandien įrašą noriu pradėti mintimis apie rutiną. Mus, suaugusius, rutina galima sakyti žudo. Visais įmanomais būdais bandome nuo jos pabėgti: perkame keliones, susirandame naujų hobių, pradedame rašyti tinklaraščius, einame į klubus, prisijungiame prie savanoriaujančių, kartais keičiame gyvenimo partnerius. Viskas tik dėl to, kad negalime pakęsti rutinos, kuri mūsų mintis verčia apdulkėti kaip užmirštas knygas palėpėje. Juokingiausia, kad visą laiką bėgę nuo rutinos turime vėl prie jos pratintis susilaukę vaikų - jiems rutina yra būtina, kad jaustųsi saugūs, sveiki, mylimi. Čia ir atsiranda tas disbalansas, kad dabar privalome rasti aukso viduriuką tarp didelių norų ir pastovumo. Sofija dažnai serga, todėl jei ne Baltijos grožio blogas nežinau, kaip būtų galima susidoroti su rutina. Kaip jūs susidorojate su rutina?

Išbandytos itališkos Davines plaukų priežiūros priemonės man taip patiko, kad šiandien užsisakiau plaukus glotninančią liniją. Šiandien noriu papasakoti apie dar dvi plaukų priežiūros priemones iš Inhair, kurios man labai patiko. Tai plaukus gražinantis Davines OI šampūnas ir MINU plaukų serumas.

 

DAVINES OI ŠAMPŪNAS

 

OI liniją sudaro šampūnas, pienelis ir plaukų aliejus. Linija žada suteikti švelnumo, žvilgesio, tankumo. Tinka visiems plaukų tipams. Šampūnas nesausina plaukų, švelniai plauna. Be parabenų ir sulfatų. Kvepia saldžia švara. Tai nėra natūralus šampūnas, todėl sudėtyje rasite ir gero, ir blogo, kaip ir beveik visose profesionaliose plaukų priemonėse, nes profesionalus efektas yra svarbiau už natūralią sudėtį. Savo plaukams stengiuosi naudoti glotninančias priemones, todėl šis šampūnas kol kas dar tikrai neatsidurs norų sąraše. 280 ml kainuoja apie 19 eurų.

 

Davines Inhair

 

MINU PLAUKŲ SERUMAS

 

Serumas dažytiems plaukams. MINU plaukų priežiūros seriją sudaro šampūnas, kondicionierius ir kaukė. Piemonės yra melsvos spalvos. Aprašymas nežada kažkokių stebuklų, vadinasi, galima tikėti, kad viskas ir yra taip, kaip aprašyta. Šis melsvai baltas plaukų serumas plaukus glotnina šiurkščius plaukus ir paryškina plaukų spalvą. Man patiko, kad juo ištepus ką tik šampūnu išplautus plaukus mano plaukams nereikia nei kondicionieriaus, nei kaukės. Dažnai tingiu juo naudoti, todėl tai ideali plaukų priemonė mano plaukams. Serumas man kvepia žaliąja arbata. Mėginuko užteko keliems kartams, todėl įsitikinau, kad šią plaukų priežiūros priemonę galiu įrašyti į savo norų sąrašą. 150 ml kainuoja apie 20 eurų.

Rekomenduoju DAVINES priemones rinktis pagal savo plaukų tipą.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)