7 dalykai šios savaitės nuotaikai pakelti

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Moteris Izolda Gudelis The Balm Davines Gosh

 

Keista ta šios savaitės nuotaika. Mintyse jau susitaikiau su faktu, kad aš keičiu darbą, pradedu viską iš naujo, ir nesvarbu kas bebūtų! Pasidariau CV, tik dar neišsiunčiau, bet svarbiausia, kad aš jau apsisprendžiau - manau tai svarbiausias žingsnis darbo keitimo procese. Prisiruošti svarbiam pokyčiui. Pasiruošti emociškai. Tam labai padėjo keletas straipsnių ir knygų, teigiančių, kaip svarbu daryti tai, ką mėgsti arba, kitaip tariant, kas veža. Kita vertus, gali skaityti kiek nori, bet metų metus nieko nekeisti! Na bet tai ne apie mane. Šią savaitę mano nuotaiką daugiau nei keli įdomūs dalykėliai, kuriuos ir prisėdau čia jums pristatyti.

 

1 INTERVIU SU IZOLDA GUDELIS MOTERS ŽURNALE

 

Ši visiems žinoma verslininkė iš kitų išsiskiria nuo jos sklindančia ramybe, šiluma, elegancija, todėl žurnalą pirkau vien tik dėl interviu su ja! Smagu pasidžiaugti kitos moters sėkme. Izoldai vyras padovanojo jos vardo kvepalus! Ar gi tai ne originalus meilės įrodymas? Bet koks vyro dėmesys, nesvarbu kiek jis kainuotų, yra tai, kas moterį verčia žydėti. Man taip pat patinka Izoldos vyro humoro jausmas ir troškimas siekti vis naujų tikslų. Ne žodžiai, o darbai, būtent taip man irgi patinka būti mylimai, būtent toks yra ir mano vyras, kurį jau nustebinau Valentino dienos proga iš anksto. Tai naujausias Moters numeris.

 

The Balm Mary - Lou Manizer Top Beauty

 

2 THE BALM THE MANIZER SISTERS MARY - LOU MANIZER ŠAMPANINĖ SKAISTINANTI PUDRA

 

Šią savaitę pirmuoju smuiku mano makiaže groja populiarusis MARY - LOU MANIZER. Nuostabios pigmentacijos šampano atspalvio skaistinamoji pudra nepaliko nė vienos grožio deivės abejingos. Tai vienas iš tų retų kosmetikos produktų, kuriuos rasite kiekvienos moters kosmetinėje bet kurioje šalyje! Kai kas sako, kad ši skaistinanti priemonė kiek per ryški dieniniam makiažui, ir su tuo galėčiau iš dalies sutikti, tačiau aš šią savaitę kuo puikiausiai naudoju ją ir dienos metu. Reikia švęsti kasdienybę! Netrukus išvysite makiažų su šios paletės pudromis. MARY - LOU MANIZER yra mano paletės favoritė. Nenustebinau, tiesa? Ieškokite Top Beauty internetinėje parduotuvėje.

 

Davines Love Top Beautu

 

3 DAVINES GLOTNINANTIS LOVE PLAUKŲ ŠAMPŪNAS IR KONDICIONIERIUS

 

Kaip tik tinka artėjančios Valentino dienos temai! Profesionalios priemonės plaukams manęs niekada neapvilia (nebent tai būtų plaukų putos). DAVINES LOVE nekvepia skaniausiai, tačiau poveikis atperka tiek kvapą, tiek nemažą kainą! Apie juos papasakosiu netrukus, dabar tik noriu pasakyti, kad susitvarkymas su linkusiais šiauštis plaukais yra idealus. Priemones pirkau iš savo aptarnavimo greitumu, nuolaidų gausa ir apsipirkimo paprastumu labai imponuojančios TOP BEAUTY parduotuvės.

 

4 ISABELLE THOMAS IR FREDERIQUE VEYSETTE KNYGA STILINGA TARSI PRANCŪZĖ

 

Tai viena iš geriausiai iliustruotų ir geriausio turinio knyga apie stilių. Man itin išskirtinė pasirodė knygos mintis, kad nevertėtų vis pirkti ir pirkti drabužių, kas dabar labai skatinama. Kaip tik moterys yra skatinamos savo stilių paįvairinti pataisant paprastus naujai nusipirktus masinės gamybos drabužius, pirkti, nešioti ir skolintis iš mamų, močiučių ar vyro spintos kokybiškus drabužius, kurie su metais ne praranda, o kaip tik įgyja daugiau vertės. Derinti pigius su brangiais, naujus su senais, dizainerių darbus su masinės gamybos ir padėvėtais drabužiais (arba jei maloniau girdėti - vintažiniais). Knyga moko, kaip atsipalaiduoti kuriant savo stilių, kaip jį padaryti unikalų ir nebankrutuoti. Pirkau Pegase, internete galite rasti pigiau.

 

Make Up Factory Cream Eye liner

 

5 MAKE UP FACTORY DRAMATIC CREAM EYE LINER 08 PILKAS AKIŲ KONTŪRO APVEDIMAS

 

MAKE UP FACTORY stebina savo naujienomis. Jos tikrai peržengia profesionalumo laiptelį, bet nereikalauja iš mūsų būti vizažistais. Pilkas kreminis akių apvedimas labai lengvai nubrėžiamas plonu teptuku, išlieka visą dieną ir nėra toks nuobodus, kaip juoda spalva. Mažas indelis mums žada, kad dažytis bus kaip niekad linksma, nes visos galėsime tai atlikti kaip profesionalės! Ieškokite Kristianoje.

 

GOSH SS16

 

6 GOSH LUMI DROPS KREMINĖ SKAISTINAMOJI PERSIKŲ ATSPALVIO PRIEMONĖ IR PRIMER PLUS SKAISTINANTI MAKIAŽO BAZĖ

 

GOSH naujienos taip pat teigiamai nustebino, nes kiekvienas SS16 produktas tapo naudojamu kasdien. Kreminę skaistinamąją pudrą geriausia vaikiškų dažų tūbelėje geriausia tepti jau kaip paskutinį makiažo žingsnį, nes užfiksavus pudra man jos nesimato. Patiks bijančioms padauginti, na o aš norėčiau dar daugiau pigmentacijos. Persikinis atspalvis tinka visiškai visoms! Makiažo bazė gali būti naudojama netgi kaip vienintelis veido produktas, nes yra su spalva, maskuoja poras ir raukšleles, o veidas tampa lygus kaip lėlės. Neturiu daugiau žodžių apibūdinti šio bazės gerumui. Ieškokite Eurokos.

 

7 ANNY MISS PERFECT 166

 

Niekas kitas kaip tik raudonas nagų lakas mane priverčia jaustis pagrauklia ir seksualia. Tai klasika, o klasika yra geriausias pasirinkimas. Oranžinio atspalvio raudona taip pat nuteikia kovingai ieškant naujo darbo! Ieškokite Kristianoje.

P.S. Makiažo pagrindas, netyčia patekęs į nuotrauką, bus aptartas jau šią savaitę!

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)