Visas pasaulis dievina The Balm Mary-Lou Manizer!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

The Balm Mary-Lou Manizer skaistinamoji pudra

 

Šiandien nuostabi šalta ir vėjuota diena. Nenorėjau jūsų varginti prastos kokybės įrašais, todėl šią savaitę buvau labai neaktyvi blogerė. Kai vaikas serga, sunku išlaikyti produktyvumą kitose gyvenimo srityse. Pagaliau šiandien galiu trumpam prisėsti su jumis paplepėti apie mums visoms įdomius dalykus. Man numeris vienas grožio produktas yra skaistinamoji pudra, todėl kad jau plepam, tai plepam apie labai kokybišką pudrą, privalomą produktą kiekvienos rankinėje. Nežinau nė vienos Youtube žvaigždės ar blogo kūrėjo, išskyrus mane, kuris dar nebūtų kalbėjęs apie The Balm Mary-Lou Manizer. Ši skaistinamoji veido pudra yra verta atskiro pokalbio, nors turiu visą The Balm Manizer Sisters skaistinančių pudrų paletę. Mano pati mėgstamiausia paletė, nes tinka ir akims, ir skruostams, ir dar šiam bei tam. Apie išsiskiriančius iš kitų produktus geriausia kalbėti atskirai, kad geriausiai atsiskleistų jų išskirtinės savybės. Šiandien tebūnie apie Mary-Lou.

The Balm Mary-Lou Manizer Top Beauty

 

Iš vizažo ABC gerai žinome, kad tas vietas, kurias norime iškelti ir ant kurių natūraliai krenta daugiausiai šviesos, ryškiname šviesiomis kreminėmis arba pudros formos priemonėmis. Dažniausiai ryškiname skruostikaulį, po antakiu, virš antakių, nosies kaulą, viršutinės lūpos V linkį. Atsargiai reikėtų ryškinti po apatine lūpa, ypač riebiaodėms, nes klaidingas paryškinimas mums kainuotų lašinių įvaizdį. Aš dažniausiai ryškinu skruostikaulį ir lūpos V linkį, man to visiškai užtenka, ypač naudojant tokį gerai pigmentuotą, sakyčiau netgi dramatišką, šampano spalvos skaistinančią pudrą Mary-Lou Manizer.

Mary-Lou Manizer tiks visoms, kurios mėgsta kiek dramatišką efektą, matomas makiažo priemones, šiltą atspalvį, gerą pigmentaciją ir švytėjimą. Su ja veidas atrodo gyvesnis, jaunesnis ir sveikai spindintis. Geriausiai ši pudra tiks vakarėliams, renginiams, tačiau ne visos renkasi subtilų makiažą ir dienos metu. Aš nesu įpareigota aplinkos, todėl galiu rinktis ir ryškesnį makiažą dienai. Tai yra tikrai matoma skaistinamoji pudra, todėl jos nepavadinsi subtilia. Priemonė yra minkštos tekstūros, lengvai sklaidosi, neparyškina porų. Jei norite pigesnio varianto kasdienai, rinkitės Essence See Glow ar Essence Metal Glam minkštas kremines skaistinamąsias pudras. Bet kokiu atveju, nusipirkę The Balm paletę ar tik Mary-Lou Manizer nesigailėsite, nes priemonė tiks ir skruostams ryškinti, ir akims, nebent esate labai minimalaus, neryškaus makiažo gerbėja arba visai nesidažote. Tuomet pinigėlius verčiau pataupyti geram lūpdažiui ar blakstienų tušui. 

 

The Balm The Manizer Sisters

 

Keletas atitikmenų, beveik tokių pačių kaip Mary-Lou Manizer, kuriuos pateikia Temptalia:

Paletė atkeliavo iš top parduotuvės Top Beauty parduotuvės. Užsisakius iki pietų, siuntinį gausite jau kitą dieną, todėl drąsiai rekomenduoju šią ne kartą išbandytą parduotuvę.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)