Su The Balm Cindy-Lou Manizer aš graži mamai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

makiažas su TheBALM cINDY-lou Manizer

 

Šią savaitę pastebėjau, kad mano kasdieninis makiažas mano akimis pakilo vienu laipteliu aukščiau. Ne veltui sakoma, kad skaistinamoji veido pudra yra vienas iš svarbiausių makiažo produktų po makiažo pagrindo ir akių tušo. Tam negalėčiau nepritarti. Jei ir egzistuoja šių laikų deivės, tai jos kasdien vaikščioja sušildžiusios savo skruostus kokia nors skaistinamąja pudra. Šią savaitę negalėjau nustoti naudojusi The Balm The Manizer Sisters skaistinančių pudrų paletės, o mano mama nepaliovė man žarstyti komplimentų, kokia aš jai graži. Kažkaip retai iš jos girdžiu tokius žodžius, todėl teko patikėti. 

Jau pasakojau apie gražuolę šampaninę Mary-Lou Manizer, o šiandien noriu pakviesti vėlyvam skaitiniui apie Cindy-Lou Manizer. Tai persikinio-labiau rožinio atspalvio pudra, kuri naudojama skruostams suteikia veidui jaunatviškumo, mielumo, sukuria nekaltos, susigėdusios mergelės įvaizdį. Akims šiltas rožinis atspalvis suteiks gyvumo, šilumos. Galite naudoti tiek visam vokui, tiek vidinei akies daliai žvilgsniui pagyvinti. Su šia priemone pasidažius ir skruostus, ir akis, bei brūkštelėję šen bei ten ant pageidaujamų kitų veido vietų (tikslumo šiuo atveju nereikia) susikursite vientisą dieninį makiažą. Priemonė ilgai išlieka ant veido (apie 8 val.), neparyškina porų. Smulkių dalelių žvilgesys tinka tiek dienai, tiek vakarui. Pudra nebyra, yra kokybiškoje pakuotėje, nesvarbu, pirksite visą paletę ar tik ją vieną. Patogi nešiotis, nes bet kuriuo atveju turi veidrodėlį ir neužima daug vietos. Tiek Mary-Lou Manizer, tiek Cindy-Lou Manizer pudrų universalumas daro jas nepamainomomis priemonėmis. 

 

The Balm Cindy-Lou Manizer

The Balm Cindy-Lou Manizer

 

Temptalia pateikia šiuo Cindy-Lou Manizer atitikmenis:

Rekomenduoju pirmiausia įsigyti The Balm The Manizer Sisters skaistinančių pudrų paletę, nes tai yra geriausias ir pigiausias būdas išsiaiškinti, ar šios skaistinančios pudros jums iš tiesų patinka ir yra reikalingos. Mano žiniomis, nusivylusių gretos daug retesnės negu ištikimiausių gerbėjų. 8,5 g trijų skaistinamųjų pudrų paletė kainuoja apie 29 eurus, o atskirai už 8,5 g Cindy sumokėsite apie 21 eurą.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)