ANNY MISS PERFECT laukia Valentino

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ANNY Miss Perfect 166

 

ANNY MISS PERFECT 166 yra ta spalva, kuri kaitina vyrų širdis. Na, bent jau stereotipiškais. Tiesą pasakius net nežinau, ar Mantas kreipia dėmesį į mano nagų laką, tačiau žinau tik viena: kad vyrams kažkas yra svarbu pasirodo netikėčiausiais gyvenimo momentais, taip kad...Miss Perfect oranžinio atspalvio raudona: tiks Valentino dienos proga, kurią su vyru atšventėme dar šį savaitgalį pasitaikius progai, nes jei skaitote mano tinklaraštį, žinote, kad tų progų dviese išeiti gali sakyti labai retai pasitaiko. Užtat, kaip mano mama sako, kiekvienas išėjimas yra didžiulė šventė, ir tai yra visiška tiesa. 

Su šia ANNY spalva jaučiuosi seksuali, galbūt ir jūs, todėl iš anksto kviečiu apgalvoti, kokį nagų laką rinksitės romantiškam vakarui su mylimuoju. Atrodo tai tik smulkmena, tačiau kaip ir apatinis trikotažas stilistų yra iškeliamas į vienų iš svarbiausių drabužių vietą, taip ir aš norėčiau pabrėžti nagų lako svarbą TĄ vakarą. Tikriausiai nedažysite lūpų ryškiai, dėl visiems suprantamų priežasčių, tad kodėl ryškiai ir viliojančiai nepapuošus savo nagų?

 

ANNY miss perfect 166

 

Šis nagų lakas, kurį įtraukiau tarp 7 dalykų, pakeliančių man nuotaiką, čia buvo naudotas su viršutiniu matiniu ANNY nagų laku, apie kurį mano nuomonė šiaip sau, todėl blizgesys kiek prislopintas. Laikosi ant nagų apie tris dienas, o kainuoja apie 11 eurų. Rasite Kristianoje. Netrukus čia atkeliaus naujausia penkių metų jubiliejui skirta nagų lakų kolekcija, kurios konfeti nagų lakai su spalvotais burbuliukais yra kažkas, ko laukiau labai ilgai! Kalbu apie HAPPY PEPPY BALLOON ir KONFETTI GLAM.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)