The Balm Betty-Lou Manizer bronzanto apžvalga

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Betty-Lou Manizer iš Top Beauty

The Balm Betty-Lou Manizer iš Top Beauty

 

Labas rytas, pagaliau nusimato darbinga savaitė, nes Sofija jau darželyje, o aš planuoju savaitę. Turiu numačiusi labai daug grožio produktų apžvalgų, kitokio pobūdžio įrašų, tačiau viskas priklausys nuo to, ar visi sveiki būsime namuose. Toks jausmas, kad jau pavasaris, net kažkaip širdy lengviau, kad žiema baigiasi. Naudoju draugės dovanotą vitaminą D, tepuosi nuostabiu DOVE įdegio kremu, galvoju apie kelionę į Italiją ir dar daug gražių dalykų. Jei viskas gerai, savaitgalį keliausiu į Vilnių, nes kiek jau galima ilgėtis to miesto, draugių ir nieko nedaryti? Bus matyt. Tikiuosi ir jūs šiandien atsikėlėte su gera nuotaika ir pozityviomis mintimis kaip ir aš. Pirmiausiai šiandien norėčiau aptarti paskutinę skaistinančią pudrą - bronzantą iš The Balm Manizer Sisters Trio skaistinančių pudrų rinkinio. Apie geriausius kosmetikos produktus smagiausia kalbėti! Tai ir pradėkim savaitę nuo Betty-Lou!

 

APRAŠYMAS IŠ TOP BEAUTY INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS

 

Pasiilgote lengvo saulės įdegio, o pasidžiaugti natūraliais saulės spinduliais neišeina? The Balm Betty-Lou Manizer bronzantas/šešėliai suteiks jums natūraliai atrodantį saulės nubučiuotos odos įvaizdį! Ši priemonė, sudėtyje neturinti talko, tarsi šilkas padengia jūsų veido odą, paryškindama jūsų bruožus ir suteikia nepakartojamą švytintį įdėgį. Nesikuklinkite išbandyti The Balm Betty-Lou Manizer bronzantą ir kaip akių šešėlius - nustebsite pamatę patrauklų rezultatą.

Naudojimas. Naudokite The Balm Betty-Lou Manizer bronzantą kaip šešėlius. Padengite visą veidą ar lengvai brukštelėkite ant skruostų naudodami The Balm Powder to the People šepetėlį, taip suteiksite veido odai lengvo įdegio efektą.

 

The Balm The Manizer Sisters Trio

The Balm Betty-Lou Manizer iš Top Beauty

 

MANO NUOMONĖ

 

Kadangi gyvename šalyje, kur saulės yra šykščiai, mūsų oda balta, bronzantas yra tinkamiausias naudoti pavasarį, vasarą, rudenį, bet ne žiemą. Aš esu šviesaus gymio, todėl su bronzantu turiu elgtis atsargiai bet kuriuo sezonu. Betty-Lou yra vidutinio tamsumo, taip vadinamo blyškaus šilto įdegio bronzantas, skaistinamoji pudra ir šešėliai viename, tačiau dėl anksčiau minėtos priežasties jis man yra tinkamiausias naudoti akims.

Subtilus blizgesys, šilko švelnumo tekstūra ir vidutiniškai ruda spalva su mikro dydžio blizgiomis dalelėmis turbūt yra pats geriausias pasirinkimas akims, nes tinka visoms progoms, tiek dienai, tiek vakarui, atrodo natūraliai, suteikia švytėjimo. Padailinus dar ir plaukų liniją, skruostus, krūtinkaulius gauname išbaigtą, vientisą makiažą, saulės nubučiuotą įvaizdį. Priemonė subtiliai blizga, ypač gražiai atrodo nuotraukose. Sukuria ne tik įrudusio, bet ir švytinčio veido efektą. Visgi man patinka veido kontūravimui naudoti šį bronzantą kartu su matiniu: skruostikauliams, nosiai, pasmakrei naudoju matinį bronzantą, o kur noriu švytėjimo, naudoju Betty-Lou. Rezultatą matote pačios.

Tiek ši, tiek kitos rinkinio pudros taip gražiai susilieja su kitomis priemonėmis, kad net sunku suprasti, kas ir kur yra naudota. Pudros labai lengvai sklaidosi, ir nors yra labai geros pigmentacijos, nepalieka negražių dėmių, sunku padauginti. Atitikmenų šiam bronzantui kiek ieškojau nieko gero neradau, o tai reiškia tik vieną - priemonė tikrai unikali.

Trys The Balm skaistinančios pudros paletėje - trys skirtingi įvaizdžiai. Kuris jums patinka labiausiai? Šampano ryškus, rožinis gaivus ar bronzinis saulės nubučiuotas?

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)