Make Up Factory kreminiai nude lūpų dažai ir trečias šansas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Make Up Factory

Make Up Factory manau pristatinėti nereikia. Tie kas domisi kosmetika, jau seniai suprato, kad ši kompanija gali lengvai konkuruoti su kitomis aukštos kokybės kosmetiką gaminančiomis kompanijomis. Ji turi savo perliukų.

Šiandien noriu trumpai apžvelgti Make Up Factory 106 nude spalvą, kurią gavau testavimui dar vasarą, tačiau tada galvojau, kad spalva man visai netinka, todėl nieko nerašiau. Neprofesionalu rėkti, kad kažkas nepatinka tik gavus produktą. Trečias šansas duotas šaltuoju metu buvo sėkmingas. Man šie lūpų dažai labai patinka kai nenoriu ryškaus makiažo! Ypač gražiai atrodo su rudais akių šešėliais ir bronzantu. Galite pamatyti vakarykščiame įraše

Šie lūpų dažai yra labai gražioje sidabrinėje metalinėje tūbelėje, kuri gali daug ką atlaikyti. Patys lūpų dažai kvepia saldžiai. Ant lūpų tepasi lengvai kaip sviestas, yra kreminės konsistencijos. Su jais lūpos atrodo drėgnos ir putlios, tačiau nėra lipnios. Spalva labai gerai pigmentuota. Lūpdažio forma tokia, kad lengva nudažyti lūpas nenaudojant teptuko. Lūpdažis išlieka iki kelių valandų, panašiai kiek ir kiti neilgalaikiai lūpdažiai. 

 

Make Up Factory

 Make Up Factory lūpų dažai grožio bloge

 

Didžiausias lūpdažio privalumas yra nepriekaištingas dizainas, kvapas ir sviestinė konsistencija, kuri ant daugelio lūpų atrodys gerai. Visus atspalvius rasite oficialiame gamintojo puslapyje. Patogiausia naujienas sekti Facebook. Kuo toliau, tuo labiau kompanija išsiskiria savo profesionalios kokybės ir įdomios koncepcijos produktais.

Minusai yra spalva, kuri man netinka šiltuoju metu, nes veidas atrodo blankus ir gamintojų pamelavimas, kad lūpdažis yra ilgai išliekantis. Geriau nežadėti, ko negalime ištesėti, nes antro šanso gamintojas gali ir negauti. 

Kainuoja apie 15 eurų, o rasite Kristianoje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)